Izbor vozaca godine

Izbor vozaca godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Izbor vozača godine
Autor Auto Media Group
Srijeda, 03 Decembar 2008 13:28

AUTO Media Group i Auto 4x4 Club organiziraju izbor VOZAČA GODINE u Bosni i Hercegovini. Za laskavu titulu VOZAČA GODINE bilo je nominirano 20 takmičara, ali je u drugi krug izbora prošlo sljedećih 10 kandidata:

1. Franjo Deljak, Jajce
2. Goran Dojčinović, Banja Luka
3. Davor Domazet, Sarajevo
4. Emir Heljić, Sarajevo
5. Vladimir Ilić, Banja Luka
6. Alija Karabašić, Jajce
7. Ivica Malić, Jajce
8. Nedim Pinjo, Goražde
9. Bojan Simić, Banja Luka
10. Mladen Šoljić, Modriča

Priznanje najboljem vozaču bit će uručeno na svečanoj ceremoniji "Izbor vozača godine" u Bosni i Hercegovini 13.12.2008. godine u Termalnoj rivijeri Ilidža u Sarajevu.



Sinoc je u kompleksu termalna riviera Ilidza odrzano proglasenje vozaca godine u bih za 2008 god..
Laskavu titulu ponio je "2. Goran Dojčinović, Banja Luka"

CESTITAM :)


eo nekih slika od sinoc



















 
Član
Bilo je dobrih vozaca u konkurenciji, a i ziri je bio dobar - svi prate autosport vec dugo - neki su i bili prvaci kada su se jos takmicili. Goran odlicno vozi, liku na kruznim i brdskim trkama niko ne moze prici ni blizu. Vec 3 godine zaredom je prvak u svojoj klasi na brdu, voza mali ludi Peugeot 106 ;)
 
Član
U prilogu ti saljem spisak clanova zirija...

Omer Stambolić je ove godine pratio Street Race kroz cijelu sezonu, bio je gost u Sarajevju na 201m gdje je i nagrade uručivao.

Jasmin Osmanović, kao član BIHAMKA, koji je ovo godine bio partner u cupu, takodjer je pratio trke.

Fuad Turalić, redovan je gost na našim trkama.

Goran Bilan je donedavno bio sudija na Street Race trkama u našoj organizaciji.

Vladimir Ilić je bio uz mjernu ekipu.

Goran Lubarda je takodjer bio u ekipi sudija tokom svih godina.

Milenko Zrnić je skoro na svakoj našoj trci bio kao i u organizaciji.

Za ove ljude, ja znam licno da su pratili SR i da su bili na dosta naših utrka, ne samo ove vec i svih godina ranije.
 
Legend
arminnn je napisao(la):
nigdje alkohola
vozaci ne piju:lol::lol::lol:

znas da nije bilo :lol::cool:

dina je napisao(la):
U prilogu ti saljem spisak clanova zirija...

Omer Stambolić je ove godine pratio Street Race kroz cijelu sezonu, bio je gost u Sarajevju na 201m gdje je i nagrade uručivao.

Jasmin Osmanović, kao član BIHAMKA, koji je ovo godine bio partner u cupu, takodjer je pratio trke.

Fuad Turalić, redovan je gost na našim trkama.

Goran Bilan je donedavno bio sudija na Street Race trkama u našoj organizaciji.

Vladimir Ilić je bio uz mjernu ekipu.

Goran Lubarda je takodjer bio u ekipi sudija tokom svih godina.

Milenko Zrnić je skoro na svakoj našoj trci bio kao i u organizaciji.

Za ove ljude, ja znam licno da su pratili SR i da su bili na dosta naših utrka, ne samo ove vec i svih godina ranije.

dinana cestitam na organizaciji, sve je bilo po PSu sto bi rekli :)
 
Član
dina je napisao(la):
U prilogu ti saljem spisak clanova zirija...

Omer Stambolić je ove godine pratio Street Race kroz cijelu sezonu, bio je gost u Sarajevju na 201m gdje je i nagrade uručivao.

Jasmin Osmanović, kao član BIHAMKA, koji je ovo godine bio partner u cupu, takodjer je pratio trke.

Fuad Turalić, redovan je gost na našim trkama.

Goran Bilan je donedavno bio sudija na Street Race trkama u našoj organizaciji.

Vladimir Ilić je bio uz mjernu ekipu.

Goran Lubarda je takodjer bio u ekipi sudija tokom svih godina.

Milenko Zrnić je skoro na svakoj našoj trci bio kao i u organizaciji.

Za ove ljude, ja znam licno da su pratili SR i da su bili na dosta naših utrka, ne samo ove vec i svih godina ranije.

OK ;)
 
Član
I sam vozim SR ali mi je totalna glupost da SR vozači budu uopšte birani za vozača godine :icon_rolleyes:
 
Član
Dottore je napisao(la):
I sam vozim SR ali mi je totalna glupost da SR vozači budu uopšte birani za vozača godine :icon_rolleyes:

U konkurenciji su jer je i to autosport, al jos nijedan nije dobio ovu glavnu titulu.
No da neki vozac vozi i SR i jos neke trke, tad bi i imao sanse ;)
 
Član
Naravno, al u generalu ne da je smiješno porediti vozače krug-brdo i nas Street Racere :icon_smile:
 
Član
Pa ni ja street raceru ne bi dao tu titulu, zato je tu izuzetno kompetentna komisija koja o tom odlucuje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top