Ispravljanje oštecenja od leda

Ispravljanje oštecenja od leda

ljudi, znate li ima li gdje u tuzli i okolini limar da ima onu "spravu" za ispravljanje lima od udaraca leda.
koga preporucujete?
stradalo auto pravo jucer na onom ledu
 
Član
U Maglaju imas majstora za to, nije okolina tuzle ali eto. Majstor je provjeren, komsiji novog a3 ubio led i sve mu izvukao
 
Super Moderator
Pa zavisi koliko ima za radit. Uglavnom taj u maglaju je dobar bas. Ako je bas dobro stradalo auto pripremi 8-9-10 stoja
 
Član
Nisam upucen, ali koliko god je manje je od lakiranja kompletnog auta. Moj lakirer je rodjak s tim momkom iz Maglaja, probam saznat cijenu
 
evo ima i u Inter auto tuzla. mada su mi nesto bili totalno nezainteresovani. moram im odvest auto da vide moze li se uraditi
 
Super Moderator
ja ne bi eksperimentiso s tim. svi lakireri hvale ovog u maglaju. a i u visokom sam cuo pozitivne komentare
 
Član
Hvala na linku pomogao je,dolazi je taj lik iz Maglaja u Tuzlu,pregledao i jbg nije malo para ali bitno je da se uradi....a cijena na passatu 6 hauba,krov,gepek je 1000.Auto je dosta istackano i ima garancija na odradjeni posao znaci poslije toga sto on uradi ne smije se nista vidjeti,vrati sve u prvobitno stanje
 
Član
Za Damira iz Maglaja sve preporuke , ja sam prije 5 godina mu vozio Picassa , koji je bio istučen od leda , kao da ga je zidarskim čekićem lupalo , urađeno perfektno , bez i jedne greškice tj. lim je ravan kao nov.
 
Hvala na linku pomogao je,dolazi je taj lik iz Maglaja u Tuzlu,pregledao i jbg nije malo para ali bitno je da se uradi....a cijena na passatu 6 hauba,krov,gepek je 1000.Auto je dosta istackano i ima garancija na odradjeni posao znaci poslije toga sto on uradi ne smije se nista vidjeti,vrati sve u prvobitno stanje

I meni je auto takodje stradalo od leda koji je padao u nedjelju u Tuzli, ja sam tek primjetio u utorak zvao Damira iz Maglaja, kao doci ce on da pregleda sutra, sutra, i tako citave sedmice. Do sada nista. Znaci vec je bio odmah u ponedjeljak, znas li slucajno kolika mu je guzva , kada je tebi zakazo termin? Ne bih bas da cekam mjesecima da se to popravi kod mene nije strasno ali meni smeta uzasno. Ako on nema termina uskoro, otici cu do inter auta da me stave u red , oni vec imaju 40 auta koja cekaju i doveli su ljude iz srbije koji se bave time da rade za njih. Hvala ti unaprijed
 
Član
E pozdrav druze,a koliko ja znam guzva mu je ogromna jer malo malo pa ga vidim u Tuzli ,a sto se tice termina vjeruj da ne znam kad moze,meni je bio zakazao odma nakon dva dana da dodjem medjutim stari se odlucio da poslije godisnjeg to radi nece sada i Damir mu je rekao da nije nikakav problem.Mislim da ne bi trebao cekati mjesecima jer taj posao ide dosta brzo,za dan zavrsi auto koje je totalno otislo od leda tako da ako kod tebe nema puno to bi trebao moci uraditi dosta brzo ( par sati ) .Jbg zovi ga i pokusaj se dogovoriti ako ti vec znaci da uradis to u sto kracem roku
 
E pozdrav druze,a koliko ja znam guzva mu je ogromna jer malo malo pa ga vidim u Tuzli ,a sto se tice termina vjeruj da ne znam kad moze,meni je bio zakazao odma nakon dva dana da dodjem medjutim stari se odlucio da poslije godisnjeg to radi nece sada i Damir mu je rekao da nije nikakav problem.Mislim da ne bi trebao cekati mjesecima jer taj posao ide dosta brzo,za dan zavrsi auto koje je totalno otislo od leda tako da ako kod tebe nema puno to bi trebao moci uraditi dosta brzo ( par sati ) .Jbg zovi ga i pokusaj se dogovoriti ako ti vec znaci da uradis to u sto kracem roku

Hvala ti puno, nista valja mi mu dosadjivati i dalje. Ma nadam se da ce me sto prije moci ubaciti. Zovem ga opet u ponedjeljak. Pozdrav
 
Član
a samo zovi,jer lik je jako korektan i vjerovatno nije te zvao zbog obimnog posla ,moguce da je i zaboravio pa nek ti ne bude mrsko pokusavati jer vrijedi :)
 
Top