Ispravljanje ALU felgi ...??

Ispravljanje ALU felgi ...??

da na te prstenove u sredini mislim, plasticne ili metalne, s unutrasnje strane felge, ako njih nema velika vjerovatnoca da ti zbog njih trese

da li je u srcu kriva ili ne moze ti ustanoviti svaki vulkanizer (vuk je meni npr ustanovio kada su bile pusiona) a sto se tice ispravljanja ako su u srcu krive, imas u Sarajevu, tacnije u Rajlovcu, servis "Braca" ja sam kod njih radio ispravljanje i regulara, momci su odradili posao kako treba ;)
 
Član
Trebam ispravit felgu pa me zanima ko bolje radi Braca ili Magbel (cuo sam da i oni rade ravnanje) ima li neka okvirna cijena:icon_question:
 
Super Moderator
Jel puno kriva? Ono bas udesena? Ja sam vec bio preporucio juru iz kiseljaka al mislim njemu se ne isplati nositi ako nije nesto ekstremno jer je prepreskup al sigurno da najbolje radi. Ja sam platio 100KM da mi ispravi jednu felgu, za jos jednu mi je trazio 200 jer je bas povijena bila al nisam je htio pravii kupio novu
 
Član
ma Jure lud frajer ko da radi u ovlastenom :lol: nesto govori ako je u srcu kriva to ti je puno para... kontam gdje cu otic do kiseljaka i da mi kaze 100 KM pojeo bi i njega i felgu... ma kriva je poprilicno udario bokom u trotoar... sta je ovo niko nije ravno felge:icon_question:
 
Član
meni su braca ispravili u srcu iskrivljenu felgu, isto od trotoara za nesto malo para cini mi se 30 ili 40 km
 
Član
Ja sam radio ispravljanje felge (bila je kriva u srcu i puknuta) u Mostaru kod Brace i stvarno sam zadovoljan i poslom i cijenom. Kakva je bila felga mislio sam je baciti ali mi je jedan prijatelj rekao za njega i spasio sam felgu.
Evo vam njegove stranice: http://ispravljanjealufelgi.com/ pa tamo možete naći više podataka ako kome zatreba.
 
Top