Isplatil se???

Isplatil se???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad vas vec ima koji znate dosta toga vise nego ja pa evo da vidimo ima li neko adekvatno rijesenje/ponudu il je ipak ova feletova ponuda to ta...mislim kolika je to razlika u ovim farovima pa da budu 720km...i da li je to vrijedno tih para i postoji li neka jeftinija opcija...svaki help je dobro doso..hvala
A evo i feletove ponude:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9492&pid=172465#pid172465
 
Super Moderator
ja ne bi stavio ova svjetla ne svidjaju mi se nikako... bolje ti je onda negdje nac original sa xenonima bit ce isto para :D
 
Super Moderator
uh fele pa ti odma na nove :D... nadjes negdje polovne dole po hercegovini mozda ima slupanih na otpadu pa nadji farove... novi su preskupi... a ove sto si mislio uzet ja nikad ne bi stavio :D
 
Član
ne znam jbg al preskupo covjece...morat cu nesto drugo skontat...tebi hvala na ponudi i sve to al mislio sam da je to malo prihvatljivije...
 
Član
Najbolje drug zatamni svoje sijenilo sa crnom bojom da bude matirana, kod Lige na krugove i plesni xenon...jos i ustedis para...ovi farovi od 720 mi nisu nesto, a ovi od 2 soma + su silaaaaa :D
 
nije da se mješam ali ste mi smješni svi bi vi da vam auta izgledaju extra a da su vam cjene farova kao kod golfa 2 ljudi moji tuning je skup sport a ovoi farovi od 7oo km nimalo nisu skupi kad se uzme u obzir da su za opel astru ili neko slično vw vozilo oko 300 400 km ovo je ništa zato se odlučite dali štok izgled sa parama u dzepu ili se zavaliut kao pola foruma da izgleda extra pozz
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Najbolje drug zatamni svoje sijenilo sa crnom bojom da bude matirana, kod Lige na krugove i plesni xenon...jos i ustedis para...ovi farovi od 720 mi nisu nesto, a ovi od 2 soma + su silaaaaa :D

heheh...kako nece bit sila od dva soma...a to prvo sto velis mi zvuci skroz prihvatljivo...jbg vagam sad kako sta i gdje a nisam neki strucnjak oko toga da znam kako ide to sve...ucim se...
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nije da se mješam ali ste mi smješni svi bi vi da vam auta izgledaju extra a da su vam cjene farova kao kod golfa 2 ljudi moji tuning je skup sport a ovoi farovi od 7oo km nimalo nisu skupi kad se uzme u obzir da su za opel astru ili neko slično vw vozilo oko 300 400 km ovo je ništa zato se odlučite dali štok izgled sa parama u dzepu ili se zavaliut kao pola foruma da izgleda extra pozz

mudro zboris...al ipak ima neko ko nit moze a nit zeli da se zavaljuje...ja sam spadam u ovu drugu...a naravno svako hoce da sto jeftnije prodje...ipak budimo realni...zivimo u Bosni starac...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top