Isplata osiguranja

Isplata osiguranja

Član
evo ovako ljudi u crtama cu samo kratko da ne pisem svu pricu.
Prijatelj mi je imao udes sa rodjakom..on vozio focusa mk1 a taj rodjak golfa mk2,golf je usporio a ovom kao propala kocnica i tako ga je roknuo otpozadi,stete ima na oba auta,nije bilo povredjenih,uzeli su EU obrazac s tim da nisu popunili otisli su u policiju i popunili tamo i predali slikali su auta onako kako su ostala,e sad mene interesuje hoce da idu u SUP neku potvrdu da da izvade da su obojica krivi i da li je moguce da obojica od osiguranja izganjaju ostetu,ili ce ovaj sa Focusom biti kriv i dobiti kaznu a ovaj sa Golfom dobije ostetu za svoje vozilo...znaci samo me interesuje da li je moguce da ovaj sto ga je udario dobije ostetu od osiguranja.
 
Član
Pozdrav, ovaj što je rokunuo sa stražnjeg kraja je kriv. Teško da će obojica dobiti novac od osiguranja.
 
Član
Pa da i nastimaju obostranu krivicu, sto je tesko moguce, dobit ce po 50% od procjenjene stete.
 
Član
Ako je ovome sa dvicom zao njegovog drug nek mu da pola para od procjene state, stvarno da je tako lahko stimati nebi se otvaralo sve vise i vise osiguranja nego zatvaralo. I ovako je tesko izgonjati pare da popravis auto a kamo li da ti ostane nesto moras im prijtit tuzbama donositi predracune...
 
Član
tacno tako reko mu covjek u osiguranju dzaba ce uzimati tu potvrdu,kriv je a ovaj sa golfom ce dobiti ostetu.
 
Top