ispao tocak autu u sarajevu

ispao tocak autu u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VR6Boki je napisao(la):
djavolica tebi puno belaja prave raznorazni likovi, da ti pokusas skontati ko je to. Nisu to vise ni tako neozbiljne stvari... A mislim da bi se odvrnuti sarafi skontali odmah nakon kretanja, to se mora cuti, ak nisu brezoni na tockovima. Kod nas otpadanje - to jest otkidanje tocka najcesce se desava zbog starosti auta, koji su zahrdjali, pa im ode noseci most il tako nesto, i tockovi se "razidju".

Primijetilo se i te kako...nekoliko dana stalno lupa tocak, a zvuk kao da je guma ispuhana...na pocetku nije bilo toliko bas upadno pa sam kontala da jeste do gume jer je zadnja ispuhana bila, s obzirom da mi takodje neki idiot vec treci put skida kapice sa ventila!Na kraju napusem gume i krenem sa benzinske i opet ista stvar...problem sto su mi i felge i sarafi crni jer sam ih nedavno farbala pa se ne moze bas ni primijetiti, a uvijek po noci gledala sta je, jer vecinom po danu nekih obaveza i ne stignem.Na kraju izadjem preko dana, na parking, pregledam tocak sa svih strana i gume, puni na jednu stranu, pa na drugu, i tek na toj strani se vide sarafi fino da su odvrnuti...od 5 sarafa 4 odvrnuta.
 
Član
nije ono dzip hyundai vec mitsubishi pajero stari kratki.
ja prolazio tuda nakon sto mu je otpao.
 
Član
Da ja sam bas cekao na stanici tramvaj kada mu je tocak otpao,jaran mi je slikao pa cu postaviti.
Pozz;)
 
Član
poKle je napisao(la):
nije ono dzip hyundai vec mitsubishi pajero stari kratki.
ja prolazio tuda nakon sto mu je otpao.

neznam koji je bio uglavnom je nesto japansko hmmm..ili korejansko i nije mu bilo znaka nazad a bgm ono se samo u filmovim vida a toncy sta si ti radio na onoj sanici da neides u skolu slucajno i stavljaj sliku >D
 
Član
D_cash je napisao(la):
poKle je napisao(la):
nije ono dzip hyundai vec mitsubishi pajero stari kratki.
ja prolazio tuda nakon sto mu je otpao.

neznam koji je bio uglavnom je nesto japansko hmmm..ili korejansko i nije mu bilo znaka nazad a bgm ono se samo u filmovim vida a toncy sta si ti radio na onoj sanici da neides u skolu slucajno i stavljaj sliku >D

U Masinsku idem;)
Evo i slike
 
Član
heheheh evo ga ja ti iidem u MSGGS koji si razred u masniskoj >D ali sam u velikoj zgradi GEODET >D
 
Član
..sta ces tako ti je to kako je lahko mogao nekoga ubiti evo sta ti cini nepaznaj nedo mu bog da je bion na auto putu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top