ispao tocak autu u sarajevu

ispao tocak autu u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehehehehehhe danas kod Msggs ili masinske skole dzip hundayi nakav satriji neznam koji u sred voznje ispao tocak ynaci samo tako dzip skrenu na ono prosirenje kad se skrece u kampus univiryiteta ma loolm bio imam snimak na mobitelu kako s toji na prosirenju a najaci je tocak spade on i nastavi da se kotrlja ode u drugu cestu ono prema carsiji prede preko siina i udari u kamion koji je htio da skrene prema zeljeznckoj stanici pa eto nekda kada nabavim usb uplodujem klip joooj ovo se vida samo u filmovim

kad izlazi lik pita mog druga gdje ode tocak ??/ eheheheheh:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Lezaj ode, raspe se i tocak spadne... I ako je stariji dzip Hyundai,sa dvoja vrata, i skrenuo u Kampus znam i ko bi mogao biti.. ako je taj, nije ni cudo, lik je sebi sminka, nije bitno imal tockova..
 
Početnik
Ako je zvucnik jeftiniji od lezaja kupi jos jedan i pojaca i ne cuje ga da bruji...
 
Meni bas i nije smijesno s obzirom da sam se mogla naci u istoj situaciji prije par dana...ali ne zato sto mi je mrsko kupiti lezaj ili sto je nesto neispravno na tocku, vec zato sto ima idiota koji odvrcu ljudima sarfe sa felgi!Od sad prije nego sto krenem negdje autom, prethodno izvrsiti tehnicki pa sjesti za volan...Mozda nije ni on bio bas toliko nemaran nego je imao slicnih iskustava...
 
djavolica je napisao(la):
Meni bas i nije smijesno s obzirom da sam se mogla naci u istoj situaciji prije par dana...ali ne zato sto mi je mrsko kupiti lezaj ili sto je nesto neispravno na tocku, vec zato sto ima idiota koji odvrcu ljudima sarfe sa felgi!Od sad prije nego sto krenem negdje autom, prethodno izvrsiti tehnicki pa sjesti za volan...Mozda nije ni on bio bas toliko nemaran nego je imao slicnih iskustava...



boze sacuvaj kakvih kretena ima!:icon_mad:
 
Član
djavolica tebi puno belaja prave raznorazni likovi, da ti pokusas skontati ko je to. Nisu to vise ni tako neozbiljne stvari... A mislim da bi se odvrnuti sarafi skontali odmah nakon kretanja, to se mora cuti, ak nisu brezoni na tockovima. Kod nas otpadanje - to jest otkidanje tocka najcesce se desava zbog starosti auta, koji su zahrdjali, pa im ode noseci most il tako nesto, i tockovi se "razidju".
 
N

nenad

Jaranu je prije mjesec dana spao tocak sa Kia Sorento-a i to par dana nakon redovnog servisa, izgleda nisu dobro zavrnuli matice na tocku, tako da starost auta ne mora uvijek igrati ulogu.
 
Član
Ima raznih budala, a i ovi u servisima ne paze na to, ne provjeraju dali su dobro zavrnuli. Pa ti sad ostavi auto u servis da ti promijene gume i krenes da probas mislis sve sredjeno i nedaj boze pri velikoj brzini spadne ti tocak, kazem nedaj boze.
 
Član
eheh i to sto kazete ali ono se samo vida u filmovima P>s samo od jednom poce nesto da struze od asfalt kad se okrenem kada tocak ode i to brze od auta nastavi tocak koa nisa nije bil i zausati se tek u cesti u suprotnom smijeru prema carsiji haha jooj lol >D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top