Ispada iz brzine

Ispada iz brzine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,
imam problem s mjenjacem, kada je u brzini, i dok drzim gas sve je ok, auto ide, ali cim pustim gas mjenjac ispadne iz brzine.
To mi se desava u svim brzinama.
Stari ga je vozio kod nekog majstora, koji je rekao da treba mjenjac kompletan zamijeniti,a poslije kod drugog koji je rekao da se to moze napraviti, al da on to neradi.
Ima li iko iskustva s ovim, sta mislite sta bi moglo biti?
 
prijatelj mi je imo isti problem ali samo u 4 i 5 brzini mu je ispado radilo se o golfu 3 1997 godina diesel na kraju je moro mjenjat mjenjač nije se moglo napravit
 
Član
Najprije si provjeri nosače motora, jer kod davanja i oduzimanja gasa motor se lagano pomiče, pa svaki put kad se pomakne izbaci ti iz brzine! probaj najprije to! najeftinije ti je!:cool::cool:
 
Član
Znam da kod golfa iskace iz brzine kada se osteti mjenjac zbog nedostatka ulja. Posebno se zna u petoj brzini desiti.
 
Član
syncro je napisao(la):
Znam da kod golfa iskace iz brzine kada se osteti mjenjac zbog nedostatka ulja. Posebno se zna u petoj brzini desiti.

Kod me se to desava isto u svim brzinama, i u rikvercu
 
da se rjesit drug je imao taj problem,rece mi da su sinkroni bili otisli,sta ga ja znam,al moj savjet zamjeni mjenjac i taj prodaj na otpad i eto nesto novca natrag:cool:
 

MyX

Član
vitkas je napisao(la):
Najprije si provjeri nosače motora, jer kod davanja i oduzimanja gasa motor se lagano pomiče, pa svaki put kad se pomakne izbaci ti iz brzine! probaj najprije to! najeftinije ti je!:cool::cool:

najprije kreni od ovoga...70% sam siguran da ti je do ovoga! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top