Iskustvo sa BMW 318 IS

Iskustvo sa BMW 318 IS

nepoderivi motori brate 16v ;)
Rodjak je imao e36 318is i dero ga je ko lud samo sto mu je otislo malo je lamela od silnog slajdranja i zezanja s istim.
A motor i dan danas divlja snjim i nista motoru.
 
Član
Ima li sta da te posebno zanima o tom modelu ? Do prije par sedmica sam bio vozac jednog takvog BMW e36, vise nazalost ne :( Ali dosla je nova vozilica :cool::cool: Ugl Motor ti je fin za ubrzanja, top speed oko 220km/h, potrosnja oko 10-11l normalne, registracija cini mi se oko 550km... Veoma izdrzljiv motor, ma to auto imam samo rijeci hvale ;) ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj ;);)
 
Član
Kupio sam ga !!! :icon_smile: Strava, pogotovo kočnice ! :cool: Godište 94, 318 is, prešao 325000, vrlo dobro izgleda, ful oprema, točkovi, 225/50 16, platio sam ga 6200 km, prijašni vlasnik nije žalio ulagati, odmah sam mu uradio servis, itd., za sada...
 
Član
Jeste puno prešao, ali nedavno moj prijatelj, Aco Aleksić, ima u Trebinju servis BMW-a, mu je mijenjao gumice na ventilima i lanac, španere itd, kaže cilinderi kao novi ! Ja kada sam ga probao, turirao sam ga, nema na auspuh ni kapi dima, možeš disati na njemu. E sada... :icon_confused:
 
Član
joco1 je napisao(la):
Jeste puno prešao, ali nedavno moj prijatelj, Aco Aleksić, ima u Trebinju servis BMW-a, mu je mijenjao gumice na ventilima i lanac, španere itd, kaže cilinderi kao novi ! Ja kada sam ga probao, turirao sam ga, nema na auspuh ni kapi dima, možeš disati na njemu. E sada... :icon_confused:

ako ne trosi ulje i vec uradjeni servisi super si prosao ;)
 
Top