Iskustvo sa auto kucom Plazza Mostar?

Iskustvo sa auto kucom Plazza Mostar?

Član
Ima li ko kakvog iskustva sa navedenom auto kucom, gledam peugeota 308 kod njih imaju "povoljne" cijene za relativno mlado auto, doduse vecina ih je bijelih, e sad je li moguce da su to teretni prepravljani ili ...?
Svaka informacija, savjet, dobrodosli :)
 
Član
Drug kupio astru kod njih isto bijela, bilo par ostecenja na autu sitnih covjek rekao da on odveze bilo kojem majsoru auto da ce on snosit troskove ili da mu spusti cijenu koliko on misli da ti troskovi iznose sto se tice svega fer krajnje ispao. Sa autom nikakvi problema nije imao.
 
Član
Isto drug uzeo pezoa bijelog garancija na vozilo I kilometrazu plus u nekom servisu u sarajevu dva besplatna servisa
 
Član
Isto pozitivno iskustvo, ja i kolega uzeli PUG 407, sa svim odradjenim servisima i zimskim i ljetnim setom guma, sa garancijom na kilometre po stvarno povoljnoj cijeni
 
Član
Djeluje mi da imaju velik izbor i auta a i cijena, mada ne isplati mi se dzaba zapucat u Mostar iz Tuzle, al eto drago mi je da ima pozitivnih iskustava.. Kakvi su po pitanju cijene, moze li se sta spustati?
 
Član
Slicno pitanje pa da ne otvaram novu temu, znaci interesuje ima li neko iskustva sa Auto salonom EDO Doboj?
 
Top