Iskustva: VW Passat W8??

Iskustva: VW Passat W8??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6 je fail a dupli VR6 je double fail... duplo trosi i duplo ne ide.

@bokivr6 ... brate ako je istina ide 15.5 na 402 pa to je katastrofa nad katastrofama :lol:
 
Član
haso je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Pa brate A6 3.0TDI ce ga oprat ko zvecku.. Ne kaze niko da je spor, al za svoju kubikazu i snagu slabo ide

jesil probo?....ja ne bi smjeo nista reci dok ne vidim....

brzi od 80% auta na cesti...to je sigurno

brži je VW od A6 3.0 . . . mada uopšte nisu za usporedbu al eto nit je ista klasa ma ništa što ima veze s vezom
 
Super Moderator
Bezveze mi naumpo A6 kao primjer a vidi tezi je, manje konja ima, manje cilindara, manje kubika i opet do nekih 150 je brzi
Ne zelim se raspravljati nego kazes da seremo, pa sam samo naveo neki primjer.. I stojim iza ovoga sto sam rekao da za svoju snagu ne ide nesto posebno. Dok sam audija 2.7T imao probao sam par puta 0-100 sa stopericom i nikad mu nije trebalo vise od 7.1, a koliko je veci i tezi, a slabiji
Furao sam se ja prije na ovog passata pa sam gledao clipove i mislio sam da ide bolje :D
 
Član
Audi A6 3.0 TDI 2005-2008
0-100 za 7.1 1745kg težak

VW Passat 4.0 w8

0-100 za 6,5
1664 kg težak

I može lock ovdje :icon_smile:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
@bokivr6 ... brate ako je istina ide 15.5 na 402 pa to je katastrofa nad katastrofama :lol:

Da, to je podatak sa testova. Govorim o modelu sa tim Tiptronic mjenjacem, kao sto se gore prodaje. Onaj W8 sa 6 stepenim rucnim ide sekundu brze na 402 metra, sto je sasvim ok. Ali 80% W8ica je dolazilo upravo uz Tiptronic, pa naci manualca je pravo cudo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top