Iskustva: VW Passat W8??

Iskustva: VW Passat W8??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz zanima me dal je netko od vas imao iskustva sa ovakvim motorima, sa ovim autima, i dal netko zna nesto vise o ovome Passatu http://www.pik.ba/artikal/5117334/passat-5/ ? Dakle svaka informacija dobro dosla
 
Član
paasat je na slikama boli glava, samo nekako mi je poskup, al ako mu je stvarna kilometraza i ako nije samo usminkan mozda je i ok :) nadam se da ce ti neko dati vise info.
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Jel to provjereno iz prve ruke il je to rekla-kazala?

Vozo sam ga 2 mjeseca . . . i to na benzinu nije imo plin . . .
autoo stvarnoo punooo trošii gracke još ako ga čepišš ma kakvii

što se tiće brzinee on letii i samo ide ide brdo uspon ma kad god daš gas
auto odnese . . . 2.8 30V je skup za održavanje a ovaj W8 4.0 . . . još skuplji
 
Član
Ako misliš sebi kupovati:"Zemlja Sandiju, skuliraj se" :D

Ako preporučuješ osobi koju i ne voliš pretjerano onda samo naprijed:icon_biggrin:
 
Član
Za ove pare uzmes finu E46-icu sa pogonom na sva 4 tocka ili A4 3.0Q. Ovaj Passat jedva da ide nesto bolje od onog V6, a trosi mnogo vise. Ovaj ima ubrzanje oko 7.5 do 100 km/h i 15.5 na 402 metra, sto je katastrofa za 275 KS. Bar usporedis li to sa 330i ili Audijem S4 2.7 BiTurbo, koji uz manju konjazu i isti pogon, ima gotovo 2 sekunde bolje ubrzanje. Ovo je dobro ako zelis ekskluzivu ili si bas veliki VW fan, inace ne vidim svrhu kupovine W8. Posebno jer ima Tiptronic mjenjac, a znamo kako su oni nepouzdani kod VW-a. Svaki treci nakon 150.000 km ima problema, a popravit ga nije ni lako ni jeftino...
 
Član
Bio je kod nas jedan karavan amerikanac , ne zna se šta je više pio goriva ili ulja...

Po meni totalni promašaj od motora iako je zvuk ;)
 
Super Moderator
Ne ide on nista dobro, samo je neobican i nije svakodnevnica za vidjeti. Slabo ide za te konje a sigurno i trosi 20-25 plina to nije strasno ako cijene plina ostanu iste. Spone se rasklapaju i na tdi a na ovom mislim da jos vise se to kvari zbog mase auta.. Mislim ono neobicno je i fino auto sigurno je dobro al pitanje je koliko ti se isplati
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ako misliš sebi kupovati:"Zemlja Sandiju, skuliraj se" :D

Ako preporučuješ osobi koju i ne voliš pretjerano onda samo naprijed:icon_biggrin:

Ma kakvi sebi, ja ostajem pri svom :D

Nego dosla ponuda od ovog covjeka za neku zamjenu za drzgo auto pa rekoh da vidim dal se isplati to auto uzet. Znaci nevalja, hvala svima na komentarima sto se mene tice moze lock :cool:
 
Član
W8 a svi pisu o potrosnji:icon_question: i lafo spor...ne ide....sto *erete:lol:

edit: ovaj sa pika izgleda drama dobro;)
 
Super Moderator
Pa brate A6 3.0TDI ce ga oprat ko zvecku.. Ne kaze niko da je spor, al za svoju kubikazu i snagu slabo ide
 
Član
allroad je napisao(la):
Pa brate A6 3.0TDI ce ga oprat ko zvecku.. Ne kaze niko da je spor, al za svoju kubikazu i snagu slabo ide

jesil probo?....ja ne bi smjeo nista reci dok ne vidim....

brzi od 80% auta na cesti...to je sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top