Iskustva sa High Power SMD?

Iskustva sa High Power SMD?

Član
Neće sigurno.Imaš test istih dioda na Youtube samo su H4.Rade normalno bez ikakvih problema,jedino kada se opterete sa recimo 18 volti ili 24,onda znaju da se griju.Bez brige naruči ih,i ja sam sebi kontao par uzeti.
 
Član
Aha. Bilo je nekih priča da se previše griju, pa reko da pitam. Ako još neko ima iskustva, neka piše.
 
Član
Griju se high power led imam ih u angel eyes prstenovima sa hladnjacima, samo su kod mene diode same koje se mogu ugradjivati gdje hoces :D ove vec imaju ugradjen hladnjak u sebi i griju se ali ne toliko, umlace samo hladnjak i to je to kao i ove moje :) svijetlost jeste jaka, kod mene su 1W po komadu a sada mi dolaze od 3W po ledici :D odmah da ti kazem neces ih moci koristiti kao dnevno svijetlo jer ne svijetle toliko jako koliko mislis da ce svijetliti, hoce se jako vidjeti i sve ali nece dovoljno svijetliti tacnije rasprsivati svijetlost da se koriste kao dnevno svijetlo...
 
Član
Griju se i moj je savjet ne ugradjuj u far, jer ih je dosta znalo otpasti sa ploce i tako upasti u far
 
Član
Griju se high power led imam ih u angel eyes prstenovima sa hladnjacima, samo su kod mene diode same koje se mogu ugradjivati gdje hoces :D ove vec imaju ugradjen hladnjak u sebi i griju se ali ne toliko, umlace samo hladnjak i to je to kao i ove moje :) svijetlost jeste jaka, kod mene su 1W po komadu a sada mi dolaze od 3W po ledici :D odmah da ti kazem neces ih moci koristiti kao dnevno svijetlo jer ne svijetle toliko jako koliko mislis da ce svijetliti, hoce se jako vidjeti i sve ali nece dovoljno svijetliti tacnije rasprsivati svijetlost da se koriste kao dnevno svijetlo...
Kud nisi bliže da isprobamo. Meni je pozicija u istoj komori fara gdje je i dugo svjetlo, i sad prilično dobro svjetli sa običnim SMD od 9 komada. Pa sam mislio da će biti dovoljno sa high power pošto je tu sjenilo fara da pomogne.
 
Član
pa probaj sa tim highpower, ja sam probao sa ovim svojim i dobro svijetle samo sto sta ja znam cim je sunce vec se vidi da je pozicija da nije kratko svijetlo i necu da se peglam oko toga da me murija stalno zaustavlja :D
 
Član
Ja to naručim sa ebay-a, a ne isplati mi se bacati pare ako neće biti dovoljno. Nije mi loša ona stvar da se dugo koristi za dnevno ali sa smanjenom voltažom, samo ne znam ko bi mi to mogao uraditi.
 
Član
A sta ces za dugo svjetlo ,ako ces njega koristiti za dnevno. Ako ti ko moze i zna oko toga onda ti je clan liga osoba koja ti treba
 
Član
A sta ces za dugo svjetlo ,ako ces njega koristiti za dnevno. Ako ti ko moze i zna oko toga onda ti je clan liga osoba koja ti treba
Imaju moduli koji sve to rade. Kada upališ auto, upale se duga sa 30% snage. Kada hoćeš da blicneš, intezitet se samo pojača na 100%. Na modulu bude žica koju spojiš sa pozicijom, tako da čim upališ svjetla na prekidaču, modul se ugasi. Odlična stvar. Našao sam na ebay, ali vidjeću sa Ligom, ako on to može da se ne peglam sa čekanjem.
 
Top