Iskustva Renault Megan 1.5 dci?

Iskustva Renault Megan 1.5 dci?

Član
Pozz drustvo,ukazala mi se prilika da uzmem po jeftinoj cijeni,Megana 1.5 dci karavana 2006 godište,vlasnik se seli u njemacku tako da ga daje jeftino,prejeftino (bar ja tako mislim...)
interesuju me vasa iskustva sa ovim vozilom,mane,boljke,sve,sve i koliko se inace krecu cijene za ovog Megana??
 
Član
Dobar auto, dobar motor tog godišta. Nema nekih posebnih mana. Pripazi na kilometražu, dizel karavani su većinom mnogo pregazili. Koja je cifra novaca u pitanju?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Dobar auto, dobar motor tog godišta. Nema nekih posebnih mana. Pripazi na kilometražu, dizel karavani su većinom mnogo pregazili. Koja je cifra novaca u pitanju?

njegova je 7 000 KM,medjutim covjeku se zuri poprilicno,sve rasprodaje,treba mu živ keš,tako da racunam spustiti na 6500,mozda i manje...
 
Član
Cijena djeluje jako privlačno Ako nema nekih većih ulaganja izgleda kao dobra prilika ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Cijena djeluje jako privlačno Ako nema nekih većih ulaganja izgleda kao dobra prilika ;)

nema stvarno nikakvih ulaganja,auto nikad nije udarano,nikakvih grešaka,covjek je porodicni prijatelj,tako da je provjereno,ne radi se o sverceru...
samo eto,ne znam ama bas nista oko renaulta pa me zanima motor kakav je,ima li nekih mana i toga...
 
Član
Još ako je ona najjača verzija sa 76/78kw i 6 brzina , faza 2, uzimaj bez razmišljanja , jer ona nema onaj famozni Delphi sistem ubrizgavanja , već Siemens , koji se pokazao jako dobar.

U globalu jako solidan auto ,sve zavisi kako je auto održavano , bez nekih specijalnih mana , sem tog Delphi ubrizgavanja i sijalica kratkog svijetla koje je usput teško zamijeniti a često pregorijevaju
 
Top