iskrivio prednji tocak jel smijem nastaviti voziti ?

iskrivio prednji tocak jel smijem nastaviti voziti ?

ovako prvo da vas pozdravim.znaci dns sam malo se zezao s autom vozio brzo bilo klizavo ugl nisam mogao namotati u krivinu i ivicnjak me zaustavi izadjem napolje i ugledam sranje tocak mi je kriv smotan na unutra auto vozi normalno nista se ne cuje ne zvecka itd ali volan stoji na krivo malo.jel smijem nastaviti voziti tako dok ne skupim kes da popravim ili ne.i sta moze biti eventualni kvar
 
Član
Pa kako ces voziti ako ti tocak stoji nakrivo....Poderat ces samo gume pa ces napraviti jos veci trosak sebi...
 
ma ne stoji to toliko nakrivo sad mozda 1-2 cm moze se voziti bez problema ne trese ne ide u krivo nista ne osjeti se razlika sad i prije samo sto volanmalo nakrivo stoji.
 
Član
tu si nesto pomotao, krajnice, spone mozda i glavicinu..vozaj za nuzdu , dok to ne popravis :)
 
Član
Kakvo voziti ljudino :D sta ako ti je napukao lafet ili slicno i kad naletis na malo vecu uvalu a ono pukle i zavrsis u jarugi ili ne daj boze udesa kakovog, pod hitno 5km/h i ne brze od toga voziti do majstora i nek mijenja sta je otislo ne igrajte se glavom...
 
Top