Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Član
RE: mišljenja o Passat 3BG triptronic???

vozio sam se u jednom passatu bio je za americko trziste tiptronic cipovan na 150hp..mogu reci sve pohvale i na mjenjac i vucu...aa vecaa je odlicna sad gledam evo na piku...;)
 
Administrator
RE: NA prodaju Irmscher

Drug, otvori temu u oglasima pa tamo ubaci podatke i osvjezavaj oglas, da se ne zatrpava garaza;)
 
Član
RE: NA prodaju Irmscher

bGm i steta sto prodajes sad sam bas pogledao sve od pocetka i jako lijepa vektra . . .

sta imas u planu jel tog passata il nesto drugo ?
 
RE: NA prodaju Irmscher

Og1 naletio mi ovaj Passat pa ne bih da ga ispustim, šteta jeste jer je auto rijetko ovako kao u mene, ali treba mi veći auto i to je to, proguta sam da to mora tako i šta ću...:icon_cry:
 
RE: NA prodaju Irmscher

Ako ode auto bez toga, onda možemo razgovarati, iskreno ne znam ni ja koja bi to cijena bila. Preporuka?
 
RE: NA prodaju Irmscher

pa et napravis cijenu po sebi , koliko si ti dao za to trazis pribliznu cifru i to je to , jer te komponente nove su po 100-200 funti al kad ovako nadjes po otpadima ili skidas s auta ide dosta jeftinije tako to je do tebe
 
RE: NA prodaju Irmscher

Ja sam imao sreću pa sam našao udarenu i skinuo to sve s nje. Realno se to sad ne može naći da je ok, da listaš :lol: Sad koliko je to mene koštalo je sad nebitno, već me zanima neka relna cijena. Jedna funta Funta je sad mislim 2, 34 KM. tako da dolazimo na cifru preko hiljdu i nešto
 
RE: NA prodaju Irmscher

- Maska bez znaka s logom 158. 67 Eur
- Pragovi 411, 80 Eur
- Prednji Branik 800, 64 Eur
- logo na vrata što ide 5, 33 Kom Eur
jedino nisam našao zadnji branik, ovo su sve cijene novog artikla na irmscher.de
 
RE: NA prodaju Irmscher

ebay druze niko ti nece dati tolike pare u to budi siguran , ja cu ti reci odokativno koliko bi max mogao uzeti

maska 100km
prednji branik 300-400km
logo na vratima 10-15km
zadnji branik 300-400km
 
RE: NA prodaju Irmscher

U biti to je to, manje više, fale još pragovi tu. to je još 200 otprilike i opet cifra skoro hiljada + -
 
Top