Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Steinmetz dosao i osvjezen odmah...

rasu2e3e.jpg
u7ezepyh.jpg
y6u5esam.jpg
 
Evo ga uhvatilo se malo vremena pa da se.serafa odmah!!

Ovako bilo...

e9uhy2uj.jpg


yquby2a5.jpg


Skinuta plastifikacika fabricka
y6e2y2am.jpg


I legao Brembo na.kraju...

a3egepyd.jpg

u8ytygun.jpg
u7yru5a4.jpg


Malo smo mjerkali izduve koje staviti?
mu2e8amu.jpg


I na kraju sam vratio svoj jer sam na novom trebao nosace prepraviti i to mi se nije dalo na kraju.
 
Član
Uff kvalitet i kvalitet i samo kvalitet svaka cast drugg... Da jos brdo ovih diskova potrosis...
 
Originalni diskovi 258mm, nisam htio vece zbog kljesta ali su siri i s tanjim plocicama, mozda slika prenosi?

@edinbr, hvala druze svi zajedno se vozikali... :-o
 
Član
Pretezno svi gledaju estetiku a ostalo manje bitno, kod tebe jako kvalitetni radovi, svaka cast, predobar auto
 
Decki hvala na lijepim komentarima, originalnost i kvalitet su mi No.1 svoj "cejf" tjeram a kad cujem i jos dobre komentare koje ostavljate onda znam da nisam pogrjesio...ima.tu jos radova ali budem izvjestavao redovno naravno :-D
 
Član
Najlepsa vectra koju sam vidio, ja mislim da su to moje bivse borbetice .. Sretno u nastavku radova :D
 
Evo napokon i ovo sam rijesio, originalna rucica mjenjaca Irmscher postavljena, a koja mi je stojala neko vrijeme, i evo napokon smo je postavili :-D

ebu4a8u8.jpg

2edasyqy.jpg

8a2a4ave.jpg

ve9uvu5a.jpg

anynugu6.jpg

e8yvujum.jpg

aqydyse2.jpg

y2esy6y9.jpg

7e9e9aju.jpg

me5yba6u.jpg
buhunaza.jpg


Kasnije cu DiY postaviti kako i sta sam radio, rucica je.extra legla, a price koje su kruzile o skidanju i o nemogucem su bez veze!
 
Poslednja izmena:
Top