Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Farovi namontirani stvarno nisam ranije stigao staviti, zanimljivo izgledaju, ali do proljeća vozikamo ovako e onda ide proces :icon_smile:

24mup0w.jpg


Usput danas mali update iz Njemačke :D alu pinnovi za vrata :icon_smile:

2ez2sev.jpg
x 2 para
 
Little Dragon je napisao(la):
Ne mozes to smo samo ja i Harli uzeli :lol:

hehehhe, Dragon ne zajebavaj čovjeka :lol::lol:

ArminM je napisao(la):
extra su legli farovi, jos kad ih sredis bit ce top:cool:

Armine u proljeće će da se radi toga dosta dolazi još nekih stvari pa ću par dana odvojiti za auto da to sve sredim kako spada ;);)
 
Član
Harli_team je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
aj nek si vise i to dobio, ja juce prolazim i vidim da nema vise farova na Vectri:lol:

Rekao sam ti da ćemo pregovarati i pregovarali smo ;) došlo mi je sve. Čak sam i namontirao :cool::cool: al' to budete kasnije vidjeli.


Isao sam i ja pitao onog levata za farove nisam znao da tebi trebaju, Armin me zamolio, 300 KM kaze bez sijalica 350 sa sijalicama :icon_rolleyes::icon_eek: meni previse to bilo, dobro je ak ti je na kraju spustio sta ;)

zato i ima one sve felge otkako je otvorio otpad dok sta proda načeka se, :D drago mi je da si na kraju ih uzeo ;)

Treba ih i ispolirati prije nego montiras ih
 
adi187 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
aj nek si vise i to dobio, ja juce prolazim i vidim da nema vise farova na Vectri:lol:

Rekao sam ti da ćemo pregovarati i pregovarali smo ;) došlo mi je sve. Čak sam i namontirao :cool::cool: al' to budete kasnije vidjeli.


Isao sam i ja pitao onog levata za farove nisam znao da tebi trebaju, Armin me zamolio, 300 KM kaze bez sijalica 350 sa sijalicama :icon_rolleyes::icon_eek: meni previse to bilo, dobro je ak ti je na kraju spustio sta ;)

zato i ima one sve felge otkako je otvorio otpad dok sta proda načeka se, :D drago mi je da si na kraju ih uzeo ;)

Treba ih i ispolirati prije nego montiras ih

Ma na kraju smo se dogovorili sve, došli namontirao i sve 5, na proljeće ću ih polorati i riješiti sve, to je najmanji problem, jer pravo ih je teško naći u 1.000 Vectri ono jedna ima....hvala ti, a ni ja nisam znao da je Armin tebi rekao na kraju...
 
Član
spominjao sam ti da cu adiju reci, on je to odmah sutradan otisao pogledat pa sam ti ja javio oko cijene;)
 
ArminM je napisao(la):
spominjao sam ti da cu adiju reci, on je to odmah sutradan otisao pogledat pa sam ti ja javio oko cijene;)

Znam da si spominjao nekog ali onda sam ja promašio ime :lol: uglavnom hvala Vam obojici ;)
 
Top