Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Nešto široko se dodalo ....

2s10ta8.jpg


nastavak čim stignem...
 
saleee je napisao(la):
predobro su joj legle:cool:,samo jos malkice napred :smajli38:...

To sam danas primjetio da bi se još malo moglo spustati, ići će ne brigaj ;)

enesss je napisao(la):
drugo auto mame mi , juce u prolazu siroko sirokooo.....:cool:

heheh, jel' da, kao što kolega reče još malo dole i ide to. dok bi branik dodje još, bolština će biti živa :cool::cool::cool:
 
Evo nakon malo zastoja, postavio sam nove stvari, Irmscher prednji branik kojeg sam dugo čekao da se lakira, Irmscher zadnji rep, i posjetila se Vel. Kladuša na skupu gdje je bilo zanimljivo, međutim ostao sam iznenađen nekim stvarima.

5fouwx.jpg

9j3txs.jpg

35d25hx.jpg

eq785.jpg

s1j9k9.jpg

2zybifc.jpg

2z824ns.jpg

2pov1xj.jpg



sad je kompletna i500 iz vana ;) još malo i krećemo s detaljima u unutrašnjosti. Pa će možda sudije bolje znati šta je originalna tvornica a šta je čunga lunga tuning.
 
Član
s felgama si pogodio u centar , falcare su ipak najbolje, auto izgleda bas kompletno i predobro :cool:
ofarbaj ove steke vrata u mat crnu ili boju auta jos ;)
 
Little Dragon je napisao(la):
Brate vrh slijedece nek bude motor :lol: ma kakve sudije ba ne znam sto se takmicis opste

Na kraju se i ja pitam, jučer sam te spominjao u povratku kući, da si donekle bio u pravu za Karlovac,

AnDel je napisao(la):
s felgama si pogodio u centar , falcare su ipak najbolje, auto izgleda bas kompletno i predobro :cool:
ofarbaj ove steke vrata u mat crnu ili boju auta jos ;)

Kad sam je lakirao kontao sam o tome, međutim ovo je nekakav glup materijal bojim se da bih se počelo guliti boja, pa sam odustao...
 
Top