Iphone 3gs savjet !!

Iphone 3gs savjet !!

Hvala na odgvorima, ma ne razumijem bas to "jailbrake i baseband" i to me malo kopka citam nesto signal gubi i wif zeza.
Evo ovaj sto zelim da kupim je neki ios 5.1.1 i bb 5.13.4 nebih nista updateovo samo neka radi kako treba,
Pogledo sam ovaj samsung iako nisam neki ljubitelj njih ovaj i9000 nije los samo je skuplji od iphona
 
Gledao sam ace i nesvidja mi se sto nema vise memorije,
a inace telefon uzimam da ima makar 8gb a ne da se moram zajebavat jos oko memory kartica
i za muziku.

I evo jos da pitam za ovaj iphone na ovom je iOS 5.1.1 i bb 05.13.04 ja ga ne zelim nista upgradeowat, i da li cu morat ako izac nekoa novija verzija t uradit?
 
Član
vi napravise da se ti telefoni samo kvare, cesce nego sto rade :D

ja nikad vala ni najmanji kvar sa iphone-om nisam imao... a sto se tice tih "nemogucnosti"... to su vasi limiti, ne telefona :icon_rolleyes:
 
Član
Drug nisam ja napisao da su sto sve krsevi ja ti govorim sa tacke servisa koliko ih samo dolazi uzmemo za primjer sto se tice samsunga da li i9000 ili cak s2 koji dolaze samo ako se razbije ili sta slicno da ima na sebi nekih mana to je rijetkost dok kod iphona ima :icon_smile:
 
Član
dodaj jos malo para i kupi nokiu n8,ja je vec imam skoro godinu dana i telefon je bez greske,imas memorije i viska,kamera extra,touch screen takodje,ja nebi uzeo tog ohabanog iphona ni da je upola cijena manja jer mu je kamera sranje,jedino mu je touch screen bolji u odnosu na konkurenciju
 
Član
ako vec zelis iphone, uzmi cetvorku, puno bolja kamera, ekran, brzi je, touch odlican, a to sto pitas za rezanje kartice ne moras raditi, samo trazi micro sim od svog operatera
 
Član
tictac je napisao(la):
dodaj jos malo para i kupi nokiu n8,ja je vec imam skoro godinu dana i telefon je bez greske,imas memorije i viska,kamera extra,touch screen takodje,ja nebi uzeo tog ohabanog iphona ni da je upola cijena manja jer mu je kamera sranje,jedino mu je touch screen bolji u odnosu na konkurenciju

jel ti symbian na toj nokiji slucajno
 
Član
da n e bude ja nesto pametujem stalno :icon_smile: i glupo je raspravljati o ukisima ali matori nokia je pukla onog dana kada je preskla preko nokie n95 obicne svi ostali modeli posle su softverski promasaji :icon_mad: koliko vidim sta zelis samo ganjaj samusng ili iphon 4;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Ja se pomalo bavim fotkama, a kamera na toj N8 je 0 bodova. ;)
ne znam cime si se ti bavio,pogledaj malo na netu imas clanke o kameri kod n8 nemoj lupat bezveze,a svako malo na n8 bude update za novi i bolji software,kod mene je sad symbian belle,pola memorije mi je zauzeto a radi kao da nema nista,imam igrica i aplikacija hiljade.......
 
Član
druze, gledajuci ovaj telefon na piku, moj ti je savjet bjezi. cim je on njemu mjenjao oklop zadnji, mozes i sam zamislit sta se sve radilo s tim telefonom. licno sam imao i 3g i 3gs, po meni najveca mana je baterija. ako ga malo koristis (po koji poziv i poruka) bice ti 2 dana, inace racunaj da ces ga svaku noc odnosno svako jutro punit. trenutno koristim galaxy s2 i baterija je fenomenalna, a opcije imas podjednako dobre kao i na bilo kojem iphone-u. moj savjet ti je, da uzmes sebi neki samsung, ili neki drugi telefon sa android os, ALI ako bas zelis iphone, kupi neki drugi, al od ovog sto si postavio link s pika, bjezi.
 
Top