Ipak je on Bog motornih vozila

Ipak je on Bog motornih vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam sjedio na plasticnoj stolici onoj bijeloj od 6.99 KM nekoliko puta... znas kakav je osjecaj... :lol::lol::lol:
 
Mozda jedan primjer iz mog' iskustva, ja licno nisam vozio BMW-a, ne znaci to da ga ne volim, nego nisam imao prilike, al' sam se sa rodjakom stalno prije vozao dok nisam imao polozeno!! Znaci radilo se BMW-u E36, dok smo se vozali sa njim, uvijek je bilo treba koje gledaju za tobom, iako je to auto bilo staro nekih 13-14 god, malo-malo treba se okrene ofo-ono, zbari se lahko sta, prodan BMW, uzet G3 mladji 3-4 god ako se ne varam, malo spusten, felge j*acke, klasika, prodjes kraj cura, nema te nigdje, nit' te gleda, nit' koji vrag!!! Znaci moj zakljucak, BMW i VW u nekom pribliznom godistu, daleko ces dalje dogurati na "ljubavnom" polju sa BMW-om nego nekim obicnim Golfom!!! To je moj primjer, buduci da sam ja u "ludim" godinama, kada je bitno malo bolje auto, para u dzepu, treba oko tebe, jarana i samo provodi!!! Znaci daleko prije bih uzeo nekog BMW-a, nego nekog Golfa!!! Da jos napomenem, vozam oceva auta, a on ima G2 i Pežo 607, golf je nula bodova auto, koliko god se ulagalo u njega na felge, spustanje, farovi, stoperi, sve je to nista, treba vidi i kaze samo "ma kakav on, vidis da voza golfa" hehehe, imam to auto i mogu reci da je tako!!!
 
Član
RE: Ipak je on Bog motornih vozila / / / sto me citiras IGY ;)

Ljudi dragi, stavljam ogromni potpis BMW Scaneru, ko ga nije vozio i posjedovao i nezna sta je BMW.
Sto se tice poredjenja BMW a i VW a, to se nemoze poredit ni u snovima, znaci ni naopako, VW je ekonomicno auto (sto moj drug kaze mi ga u njemackoj koristimo samo za prevoz od kuce do posla, a kad podjem vani ili na put upalim Merca ili BMW a), dok je BMW auto visoke klase.
A sto se tice ove slike, znaju ljudi sto su parkirali BMW a u centar :cool: B og M otornih W ozila.
 
oj ljudi pobogu sta vam je , cuj znaju ljudi sto su stavili BMW-a u centar , ovo je bio AMG meeting i prijatelj od nekog iz AMG ekipe ima M6 i za potrebe slikanja je tu , navedi mi razloga sto je M6 bolji od ove ostale gerila na slici ili obratno ???


M6 invades on AMG meet ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
oj ljudi pobogu sta vam je , cuj znaju ljudi sto su stavili BMW-a u centar , ovo je bio AMG meeting i prijatelj od nekog iz AMG ekipe ima M6 i za potrebe slikanja je tu , navedi mi razloga sto je M6 bolji od ove ostale gerila na slici ili obratno ???


M6 invades on AMG meet ;)

sve na ovoj slici su strojevi od 1 do zadnjeg o tome koji je bolji a koji losiji nema price svako ima svog pilota :)
a to za wagen samo ime kaze NARODNO AUTO dakle za na posao i oko kuce i u njivu golf 5 gti cini mi se ima nekih 200tinjak ks to je kao top klase i ova gova golf 6ica ima malo viseneznam nekuzim se u te aute a ebeni bmw jace motore koristio davnih osamdesetih godina :) dakle necemo rasprave vise
 
sto se ba ljudi ponosite ovom prvom slikom,pa igy je htio reci da ce ovaj bmw dobiti maru jer je mercedesa vise :lol: :lol: :lol: :lol:
niste vi skontali :D
 

Eko

Član
Dobra slika, fina auta, al ne valja, nigdje Japanaca ( Skyline-a )

Ovi sto spominju VW a pogotovo Golf, prije bi njega nego ovo na slici, nadam se fkt da se sale :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
oj ljudi pobogu sta vam je , cuj znaju ljudi sto su stavili BMW-a u centar , ovo je bio AMG meeting i prijatelj od nekog iz AMG ekipe ima M6 i za potrebe slikanja je tu , navedi mi razloga sto je M6 bolji od ove ostale gerila na slici ili obratno ???


M6 invades on AMG meet ;)

sve na ovoj slici su strojevi od 1 do zadnjeg o tome koji je bolji a koji losiji nema price svako ima svog pilota :)
a to za wagen samo ime kaze NARODNO AUTO dakle za na posao i oko kuce i u njivu golf 5 gti cini mi se ima nekih 200tinjak ks to je kao top klase i ova gova golf 6ica ima malo viseneznam nekuzim se u te aute a ebeni bmw jace motore koristio davnih osamdesetih godina :) dakle necemo rasprave vise

Hjde da se malo "svadjamo" :D

Golf GTI je predstavljen 1975-e godine na sajmu automobila u Frankfurtu, a svoju slavu je stekao vrlo brzo nakon toga. Ne samo zbog odličnih performansi nego i jedinstvenog osječaja koji je pružao u vožnji. 1976-e godine GTI se več našao u prodaji, a posjedovanje jednoga tada je značilo da čete i ponekog vozača novog Porsche-a gledati u retrovizoru. Iako to danas izgleda nemoguče, nekada nije bilo. Jer osnovni model Porsche-a 911 2.7S iz 1976-e godine imao je 165 KS i ubrzavao do 100 km/h za 7.8 s, a Golf GTI sa 110 KS izvučenih iz 1.6 litrenog motora je, zahvaljujuči maloj težini od samo 810 kg do iste brzine stizao za 8.2 sekunde. Dovoljan je bio malo kasniji start ili malo lošije šaltanje vozača Porsche-a da bi ostao iza Vas, koji sjedite u praktičnom porodičnom automobilu bar 3 puta jeftinijem od datog Porsche-a. Možete predpostaviti da je to bio jedinstven osječaj.

Vjerovatno je bjezao i tim nabrijanim BMW.ima prije 20, 30 god:icon_smile:
Ma joj, volim svog "dedu" golfa mk1.
:icon_biggrin:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
oj ljudi pobogu sta vam je , cuj znaju ljudi sto su stavili BMW-a u centar , ovo je bio AMG meeting i prijatelj od nekog iz AMG ekipe ima M6 i za potrebe slikanja je tu , navedi mi razloga sto je M6 bolji od ove ostale gerila na slici ili obratno ???


M6 invades on AMG meet ;)

sve na ovoj slici su strojevi od 1 do zadnjeg o tome koji je bolji a koji losiji nema price svako ima svog pilota :)
a to za wagen samo ime kaze NARODNO AUTO dakle za na posao i oko kuce i u njivu golf 5 gti cini mi se ima nekih 200tinjak ks to je kao top klase i ova gova golf 6ica ima malo viseneznam nekuzim se u te aute a ebeni bmw jace motore koristio davnih osamdesetih godina :) dakle necemo rasprave vise

Hjde da se malo "svadjamo" :D

Golf GTI je predstavljen 1975-e godine na sajmu automobila u Frankfurtu, a svoju slavu je stekao vrlo brzo nakon toga. Ne samo zbog odličnih performansi nego i jedinstvenog osječaja koji je pružao u vožnji. 1976-e godine GTI se več našao u prodaji, a posjedovanje jednoga tada je značilo da čete i ponekog vozača novog Porsche-a gledati u retrovizoru. Iako to danas izgleda nemoguče, nekada nije bilo. Jer osnovni model Porsche-a 911 2.7S iz 1976-e godine imao je 165 KS i ubrzavao do 100 km/h za 7.8 s, a Golf GTI sa 110 KS izvučenih iz 1.6 litrenog motora je, zahvaljujuči maloj težini od samo 810 kg do iste brzine stizao za 8.2 sekunde. Dovoljan je bio malo kasniji start ili malo lošije šaltanje vozača Porsche-a da bi ostao iza Vas, koji sjedite u praktičnom porodičnom automobilu bar 3 puta jeftinijem od datog Porsche-a. Možete predpostaviti da je to bio jedinstven osječaj.

Vjerovatno je bjezao i tim nabrijanim BMW.ima prije 20, 30 god:icon_smile:
Ma joj, volim svog "dedu" golfa mk1.
:icon_biggrin:

sve to na papiru zvuci tako ali uzmi taj mk1 i otidji na put od 500+ kilometara pa reci da si se dobro provozao i udobno povrh svega :)
znam da neserem jer imam to auto ( mk1 diesel sluzi mi bas za po selu i na posao ) i neudobno i nikakvo i sve naj- cega se mogu sjetiti ali ebi mu mater ne trosi nista :)
a dok se ja sa bimerom od 20 godina nakacim na autoput veceras i ispalim u split 240+kmh i vratis se kuci ko covjek a iz golfocije izadjes ko da te mlatio neko dva dana :)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
oj ljudi pobogu sta vam je , cuj znaju ljudi sto su stavili BMW-a u centar , ovo je bio AMG meeting i prijatelj od nekog iz AMG ekipe ima M6 i za potrebe slikanja je tu , navedi mi razloga sto je M6 bolji od ove ostale gerila na slici ili obratno ???


M6 invades on AMG meet ;)

sve na ovoj slici su strojevi od 1 do zadnjeg o tome koji je bolji a koji losiji nema price svako ima svog pilota :)
a to za wagen samo ime kaze NARODNO AUTO dakle za na posao i oko kuce i u njivu golf 5 gti cini mi se ima nekih 200tinjak ks to je kao top klase i ova gova golf 6ica ima malo viseneznam nekuzim se u te aute a ebeni bmw jace motore koristio davnih osamdesetih godina :) dakle necemo rasprave vise

Hjde da se malo "svadjamo" :D

Golf GTI je predstavljen 1975-e godine na sajmu automobila u Frankfurtu, a svoju slavu je stekao vrlo brzo nakon toga. Ne samo zbog odličnih performansi nego i jedinstvenog osječaja koji je pružao u vožnji. 1976-e godine GTI se več našao u prodaji, a posjedovanje jednoga tada je značilo da čete i ponekog vozača novog Porsche-a gledati u retrovizoru. Iako to danas izgleda nemoguče, nekada nije bilo. Jer osnovni model Porsche-a 911 2.7S iz 1976-e godine imao je 165 KS i ubrzavao do 100 km/h za 7.8 s, a Golf GTI sa 110 KS izvučenih iz 1.6 litrenog motora je, zahvaljujuči maloj težini od samo 810 kg do iste brzine stizao za 8.2 sekunde. Dovoljan je bio malo kasniji start ili malo lošije šaltanje vozača Porsche-a da bi ostao iza Vas, koji sjedite u praktičnom porodičnom automobilu bar 3 puta jeftinijem od datog Porsche-a. Možete predpostaviti da je to bio jedinstven osječaj.

Vjerovatno je bjezao i tim nabrijanim BMW.ima prije 20, 30 god:icon_smile:
Ma joj, volim svog "dedu" golfa mk1.
:icon_biggrin:

jel stvarno mislis da je taj gti i bilo koji drugi brzi od E30 M3?rekao si prije 20 godina....ne mogu da vjerujem...alo za vw je vrh da mu auto ide oko 7 secundi do stoje...za bmw je to neka donja granica...ne mogu da vjerujem cega se sve nacitah od ovih vw lovera...i ovaj sto kaze necu reci da je bmw bolja klasa od vw-a nego samo druga...i ja mislim da nije bolja ali bas nikako...
 
a kako neko moze porediti GTI i M , stari GTI-evi su sminka , pogotovo originali , al opet nijedan GTI se ne moze porediti sa E30 M3 , svako ima svoje trziste , Mercedes je nekad bio daleko ispred ostalih al sad to nije tako , sad su nijanse izmedju Mercedesa , BMW-a i Audi-a , sve zavisi sta kupac zeli , al sa starim Mercedesima se niko ne moze porediti od gore navedenih proizvodjaca ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top