intercooler u golf mk3 1.9td...?

intercooler u golf mk3 1.9td...?

Član
kao sto naslov kaze dali se moze ubaciti kako intercooler u golfa 3 1.9td..?
svi savjeti i kritike su dobrodosli.. :icon_smile:
 
Član
sto ne bi moglo :icon_smile:

najoptimalnije bi ti bio intercooler sa 1.6 dvice, onaj motor od 80ks cini mi se
 
Član
ok.. a jel znas mozda koliko bi to sve odprilike kostalo i jel bi dobio sta snage auto,..
jel to jako komplicirano napraviti posto imam malo mjesta naprijed..tu je standardni hladnjak i kladnjak klime..
 
Član
koliko bi kostalo ne znam... mislim za intercooler i crijeva oko 150KM
nije komplikovano za napraviti a snage nista ne bi dobio dok ne bi pojacao dovod goriva, tj. da odvrnes malo na pumpi
veca potrosnja, vise dimi ali i ide bolje. Koliko KS bi dobio stvarno ne znam.
 
Član
ok hvala ti puno... u ponedjeljak bi trebala leci nova pumpa pa cemo malo odvrtati i zavrtati.. :icon_smile:
 
Član
evo ti slika kako to treba da izgleda ;)

orderi4_1.gif


ako ti stize neka jaca pumpa, npr iz GTD-a, stavis k24 turbo, malo poradis na izduvu i ide to pravo.

naravno, ovo sve navedeno dolazi u obzir samo ako ne zelis da mjenjas motor iz nekog razloga. ;)
 
Član
nemogu da vidim sliku.. neznam koja pumpa dolazi to mi je kolega narucio.. kada ju namontiram slikam pa ces viditi koja je.. motor necu da mjenjam iz razloga sto sam u 10mj radio generalno tako da mi se neisplati mjenjati ga..
 
Nooryavk je napisao(la):
nemogu da vidim sliku.. neznam koja pumpa dolazi to mi je kolega narucio.. kada ju namontiram slikam pa ces viditi koja je.. motor necu da mjenjam iz razloga sto sam u 10mj radio generalno tako da mi se neisplati mjenjati ga..

vidi imal dole na turbini saraf 5mm i ima imbus 3 taj saraf popustis i uvrnrs imbus skroz ja sam to radio na golfu 2 1992g 44kw pa sam morao ubacit intekooler jer je turbina nabijala puno i zakivao je motor na 3500obr. kad sam ubacio kuler prolazio je crveno skroz isao je nevjerovatni 190km/h ali je se brzo grijao na toj brzini pozzz
 
Član
eb ga pajdo,grijao se jer si ga drzao u 4 brzini...trebo si ga roknut u petu i zakucati do kraja:icon_rolleyes:
:icon_biggrin:
 
Top