instrumentalna tabla golf 2 1.6D

instrumentalna tabla golf 2 1.6D

Član
Skrabo je napisao(la):
uzmi ovo i stavi bijele podloge kao u mene na golfu i oboji kazaljke u crvenu ;)

http://www.pik.ba/artikal/3768317/led-smd-t5-b8-sijalice-citaj-detaljno/

Ovo ako stavis a ne skines zelene folije opet ce da ti svijetli zeleno samo malo svjetlije uskoro cu ja sebi sredjivati tablu idu plave diode i obojene kazaljke sa narandzastom flurescent bojom ovako bi trebalo da izgleda kad zavrsim
img20121124165823.jpg
ili mozda uzmem kazaljke od audia 80 cc
audi__80_cc_top_condition_1986_6_lgw.jpg
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
to je za mene BLENDA;)

evo neki dan ja sebi radio,plava traka led dioda,a kazaljke su same od sebe ove boje i reflektuju dobro:D
http://imageshack.us/photo/my-images/37/20121204046.jpg/

alaj si ga momački zakovo u obrtaje :D
 
aaa neću ništa prije prolića radit jer je zima i hladno je u garaži....nadam se da neću nešto zeznit oko sata :lol:
 
Član
Sta god da uradis bice bolje od onog fabrickog...Dvica je to tesko mozes nesto zeznuti :lol: .. Ako budes imao pitanja ili nesto trebao posalji poruku ili pitaj ovdje ;)
 
da vam cika kocnica pokaze kako je odradio amatersko osvjetljenje na golf 2 1,6benzin 55kw '84 god (necemo dalje u detalje) :D
inace taj cetverotockas sluzi ovako za zahebanciju krenimo redom
Dakle ona folija kad rikne nema nista od onoga
pa smo kopali skinili ono inace gdje idu one sijalice sve se da skinit fino sa lemilicom
traka rgb :D
ZoqPMaE.jpg

provuc zice i sturja je ukradena sa zica sto osvjetljaje onu konzolu za grijanje/hladjenje
naravno amaterska rupa
zZ9REcZ.jpg

iz rgb trake spojili smo zelenu naravno da bude oem sve i vracena ona folija da rasipa svjetlost ravnomejrno
jedan "kao test"
37JRyHC.jpg

sve zapakovano
L3m7kD3.jpg

qUT7ibq.jpg

a i po danu se vidi
9IegN8Q.jpg

:cool:
 
imas kupit led traku u kojoj dodu 3 boje,pa mjenjaj,koja ti pase,tu ostavi hehe.ja sam sebi na golf mk1 radio tak da sam,ofarbo kazaljke u narandasto fluoroscentno,i samo postavio ultraljubicastu neonku,malu i brojevi su se sijali jer su bijeli,a kazaljka narandasta,super u mraku
eee drug imas li sliku kako si to radio, i kod mene je mk1 pa da vidim ako ti je starija verzija sata
 
da vam cika kocnica pokaze kako je odradio amatersko osvjetljenje na golf 2 1,6benzin 55kw '84 god (necemo dalje u detalje) :D
inace taj cetverotockas sluzi ovako za zahebanciju krenimo redom
Dakle ona folija kad rikne nema nista od onoga
pa smo kopali skinili ono inace gdje idu one sijalice sve se da skinit fino sa lemilicom
traka rgb :D
provuc zice i sturja je ukradena sa zica sto osvjetljaje onu konzolu za grijanje/hladjenje
naravno amaterska rupa
:cool:
Svaka cast bolje nego original.
 
Top