Instrumental tabla i sjedista golf 2

Instrumental tabla i sjedista golf 2

Član
Dali je moguce ugraditi iz passata delfin 94 god.. cijelu unutrasnjost instrumental tabla cijela konzole oko mjenjaca itd. imali mnogo propravki, i dali ima mnogo prepravki kod ugradnje sjedista od golfa 4 u golf 2 , i dali je lakse ugraditi instrumental tablu iz passata ili iz golf 4 koju je lakse ugraditi,, naravno i oko mjenjaca sve konzole
 
Član
koju god opciju da izaberes ima posla , liga je ubacio tablu od cetvroke u svoju dvojku, lijepo je spakovao :icon_smile:

sad od delfina da ubacujes u dvojku mislim da i nije bas pametno, jer delfin je siroko auto dosta, sto znaci i instrument tabla je dosta sira.


a sjedista idu glatko iz cetvorke u dvojku, samo nosace prepravis
 
Član
Koja cijena instrumental table od golfa 4 , i jel moram ja mijenjati klizace dole one od sjedista, ili da samo odsjeciem one nosace i zavarim svoje nosace sa svojih sjedista, i kako zadnje sjediste dal je ono lako za ugraditi
 
Član
Jasno mi je kad ljudi ugrađuju instrument tablu od četvorke u dvicu, izgleda ljepše i atraktivnije, ali mi nije jasno zašto svi navaljuju na sjedala, kad po meni dvica ima puno ljepši izbor sjedala od četvorke (izuzimajući neke specijalne edicije)
 
Član
Ja kad bi ubacivao novu tablu ja bi radje odabrao tablu golfa trice jer ce ljepse da izgleda ali ipak to je moje misljenje ;)
 
Član
Tricinu tablu unutra sa pratecim elementima, bar za taj possao imas more tutorijala sa slikama na svim mogucim jezicima ;)

A sto se sjedista tice najbolje nadji dvicina recaro kakva, dadni ih na presvlacenje ako su u losem stanju, a sto se zadnje klupe tice nadji dvicinu sa srednjim naslonjacem i nju presvuci i to je to :D To je bar moje misljenje
 
Top