Instrument tabla!!!

Instrument tabla!!!

Pozdrav raja, da li neko u Sarajevu zna odraditi zamjenu instr table na golfu mk4. Imam onaj klasicni kilometar sat a hocu da stavim onaj sa hrom prstenovima originalni, i da li sve mijenjati u kompletu ili kako neko rece, samo foliju i prstenove?
 
Član
ako ti nije problem i nije skupo nabaviti kompletan sat s prstenovima i vec kakav hoces onda je bolje, neces se zajebavat i otvarati sat, samo skines svoj dva dzeka i novi je unutra. Ukoliko dodje do otvaranja sata radi montiranja prstenova, nije ni to problem, jer je sat od cetvorke jako lagano rastaviti. opet da sam na tvom mjestu ja ne bi nista kamijao, kupi kako jeste, zamijeni i pici dalje:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako ti nije problem i nije skupo nabaviti kompletan sat s prstenovima i vec kakav hoces onda je bolje, neces se zajebavat i otvarati sat, samo skines svoj dva dzeka i novi je unutra. Ukoliko dodje do otvaranja sata radi montiranja prstenova, nije ni to problem, jer je sat od cetvorke jako lagano rastaviti. opet da sam na tvom mjestu ja ne bi nista kamijao, kupi kako jeste, zamijeni i pici dalje:cool::cool:

potpis..;)
 
samo ukopcas i to je sva mudrost sve ce ti radit jedino sto bi ti moglo bit je da ti ostane kilomtreza od novog sata pa ces to morat radit kompjuterom
 
Član
1 opcija: ako zamjenis komplet tablu neces moci upaliti auto, ako budes radio ovu varijantu javi se na pm pa cu ti rjesit problem.
2 opcija: ako budes stavljao foliju/prstenove onda je sve relativno ok, stim sto ce ti vjerovatno kazaljke pokazivati pogresno pa ces opet morati da posjetis nekoga da ti bazdari kazaljke. (i to sve ako usput nesto ne polomis ili slicno)
 
Član
kazaljke nije tesko bazdarit, svako ih sam sebi moze odraditi, najveca je mudrost skinuti kazaljke, ali viljuskica i laganice

kazaljke je potrebno skinuti, ponovo spojiti sat bez kazaljki da se on nulira, a potom stavljati jednu po jednu kazaljku, treba je postaviti onako kako ona i treba da stoji dok je tabla bez kontakta

eto ja sam rastavljao svoju i morao sam to da radim da bi kazaljke bile kako treba, nije uopste tesko.
mada Liga mi je davao jedan klip u kojem je bila tabla od cetvorke, moze se na jos jedan nacin srediti kazaljke od tog sata, uglavnom to nije problem
 
Top