instrument tabla

instrument tabla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam fiata punto mk1...
1.4 8v 95god.
da li mogu u njega da stavim instrument tablu od novijeg tipa?
i ako mogu kako bih to mogao da uradim, jeli komplikovano...?
hvala...
 
Član
Ja mislim da od novijeg ne mozes, druga elektronika i drugi dzekovi
Ipak sacekaj da neko potvrdi
 
Član
sve se moze, moze ti to elektricar sve odraditi samo kad budes uzimo tablu od novije trazi djekove i te djide, ja sam poceo ubacivati tablu od golfa 4 u trojku..
 
Član
jbg radio sam kompletne kokpite iz golfa 3 u golfa 2 i iz golfa 2 i seata kordobe u keca vise puta,al fiata nisam jos,al mislim da moze,samo moras te svoje stare dzekove isjeci i prespojiti na te dzekove sa novijim satom.
 
Član
ma ja sam to htio sam da radim... ali vidim nemoze... :)
moracu prvo da ga potrazim negdje na otpad... ;)
 
Član
code: KR je napisao(la):
jbg radio sam kompletne kokpite iz golfa 3 u golfa 2 i iz golfa 2 i seata kordobe u keca vise puta,al fiata nisam jos,al mislim da moze,samo moras te svoje stare dzekove isjeci i prespojiti na te dzekove sa novijim satom.

neko mi rece da u Keca pase od Golfa 2 bez prepravljanja jel tacno???
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
jbg radio sam kompletne kokpite iz golfa 3 u golfa 2 i iz golfa 2 i seata kordobe u keca vise puta,al fiata nisam jos,al mislim da moze,samo moras te svoje stare dzekove isjeci i prespojiti na te dzekove sa novijim satom.

neko mi rece da u Keca pase od Golfa 2 bez prepravljanja jel tacno???

ne pase bez prepravke,ali je dosta lakse ubaciti iz g2 u keca nego iz g3 u dvicu,jer nema puno prepravke,nesto malo,za razliku iz g3 u g2.
 
Član
code: KR je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
jbg radio sam kompletne kokpite iz golfa 3 u golfa 2 i iz golfa 2 i seata kordobe u keca vise puta,al fiata nisam jos,al mislim da moze,samo moras te svoje stare dzekove isjeci i prespojiti na te dzekove sa novijim satom.

neko mi rece da u Keca pase od Golfa 2 bez prepravljanja jel tacno???

ne pase bez prepravke,ali je dosta lakse ubaciti iz g2 u keca nego iz g3 u dvicu,jer nema puno prepravke,nesto malo,za razliku iz g3 u g2.
mozes li mi reci koje su to prepravke npr.??
 
Član
ne mogi ti oblasniti sve,ali evo najosnovnije,najvise imas prerada oko spajanja kucista grijana sa tablom,znaci oko gijanja sajbe,mozes ostaviti i tu instalaciju od keca pa na nju prekopcati dzekove od dvice, a mozes i staviti dvicinu instalaciju,skontaj koja ti je bolja varijanta,a tablu nije nikakav problem upasati.

P.S ako hoces da to lici na nesto,da sve bude upasovano na svoje mjesto,bez supljina i sarafa samorezaca,idi nekom ko je to vec radio nek ti to odradi kako valja.

bolje ostavi taj kokpit od keca ako ces ubaciti ovaj da visi i da se vide sarafi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top