instrument tabla iz golf 3 u golf 2

instrument tabla iz golf 3 u golf 2

interesuje me ima li problema oko montiranja instrument table iz golf 3 u golf 2 da li pasu džekovi i to ... da li ce bit komplikacija
 
Član
brate slusaj owako, to jeste super, mnogo lepse izgleda G2 sa tablom od G3, ali tu imaju problemi, ewo shto ja znam..
pored mene je auto elektricar i to je radio, menjao je tablu iz G3 u G2 i shta se desilo, djekowi su swi pasowali, ali now problem, auto uopshte nije teo da upali, pa je cowek morao welike preprawke da prawi dok je coweku sredio auto dok ha je upalio, i ostalo dok je sredio, to ti je od mene shto ja znam.... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
fantom92 je napisao(la):
brate slusaj owako, to jeste super, mnogo lepse izgleda G2 sa tablom od G3, ali tu imaju problemi, ewo shto ja znam..
pored mene je auto elektricar i to je radio, menjao je tablu iz G3 u G2 i shta se desilo, djekowi su swi pasowali, ali now problem, auto uopshte nije teo da upali, pa je cowek morao welike preprawke da prawi dok je coweku sredio auto dok ha je upalio, i ostalo dok je sredio, to ti je od mene shto ja znam.... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

sve ja to razumijem al bgm nemogu da skontam da tabla ima ikakve veze sa poljenjeM !?
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
fantom92 je napisao(la):
brate slusaj owako, to jeste super, mnogo lepse izgleda G2 sa tablom od G3, ali tu imaju problemi, ewo shto ja znam..
pored mene je auto elektricar i to je radio, menjao je tablu iz G3 u G2 i shta se desilo, djekowi su swi pasowali, ali now problem, auto uopshte nije teo da upali, pa je cowek morao welike preprawke da prawi dok je coweku sredio auto dok ha je upalio, i ostalo dok je sredio, to ti je od mene shto ja znam.... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

sve ja to razumijem al bgm nemogu da skontam da tabla ima ikakve veze sa poljenjeM !?

brate nzm ni ja, to je i meni bilo cudno kada mi je rekao njegow sin..zashto bih te lagao....:icon_question:
 
Član
vidio sam bar 50 duja sa tablom od trice,ima i jedan moj komsija,komplet sve prebacio,ima nekih prepravki,gluposti,puno ljepse izgleda i izvodljivo je,,samo dobar elektricar i sve se rijesi,,,to da ne bi plano kasnije:lol:;);)
 
Član
e poz kodmene je u golf 2 instrument tabla od 3 golfa extra izgleda ima malo prepravki al ne puno vise ima posla oko instalacije dok se sve pospaja da kako treba funkcionise.
 
Član
po meni nije to to.radije ubacit koznu od dvice.malo je doradit i izgleda cudo.a sto se tice ubacivanja je malo muka oko grijanja i struje al bezze ulozen trud i novac
 
Član
pase ti sve i nije nikakav problem staviti od trice u dvicu ni u kece. samo kad uzimo uzmi sve prekidace sat i ako mognes dekove nadi od trice i poredaj zice po boji to ti je to ne bih trebo fuliti a sto nije mogo upaliti to je na bravi problem;);)
 
covik sta ima takvu tablu u svojoj duji r32 je pozalia sta je minja i ne samo on nego jos mnogi, takvoga sam i ja misljenja, ako budes duboko ulazia u tuning i budes samo OEM djelove slaga bit ce ti za sta si je stavia, ima nekih prepravki ali za jedan dan se da to rjesiti!
 
Član
druze ja sam neki dan mijenjao tablu,i nisam sve dobro nastimao,nije mi radila lampica od akumulatora,nisam je imao na tabli kad dam kontakt,ajd reko raspitat cu se,da vidim sta da radim,i nisam imao kad da se raspitam,nedugo poslije toga nisam vise mogao vozit auto,ispraznio se akumulator,ne puni ti alternator ako nema lampice,pa eto ako budes radio obrati paznju na to,nemoj sj*at akumulator kao i ja;)
 
Top