Instrument tabla Golf mk2

Instrument tabla Golf mk2

Zdravo! Interesuje me u vezi instrument table cuo sam da ima dve verzije instrument table, jel moze da mi neko objasni razliku i jel ima slucajno veze koje je godiste automobil?
 
Imas onu obicnu sa obrtajima imas digifiz. To ti je ona digitalna. Ja mislim da je digifiz dolazio od 88 pa nadalje. Cesto je bio u onim najopremljenijim golfovima i serija poput G60, Rallye, Edition one ali ne svako auto. Evo ti slika digifiza :



Uploaded with ImageShack.us

i meni se svidjao ovaj digifiz, ali je puno ljepsi sat sa obrtajima. na digifizu ne nabire svaki broj neko preskace kako ubrzaje auto pa je to malo ruzno. :cool:
 
Da. Imaju dva dzeka. Zavisi koji hoces digifiz da ugradis, imaju dvije vrste . U jednog je red line 7k obrtaja a u drugog 8k. To zavisi od motora na koji je ugradjivan (8v ili 16v). A u koje auto ti hoces da ugradis ? Nije to neka nuklearna fizika. Sve se da uraditi...Ali sa dobrim elektricarem. Ti treba da prikupis jos materijala. Nije to plug&play stvarcica. Ako hoces i BC to ti je slozenije.
 
Član
mislim da covjek ipak govori o obicnom satu sa brzinomjerom i obrtajima, jer kod njega toga nema
nego je sat umjesto obrtaja

a digifiz mu nije ni na kraj pameti
 
Ljudi, potrebana mi je analogna instrument tabla..:cool::cool:

17072019211274748301910.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us [/img]

O ovakvoj isntrument tabli je rec...
 
Član
to je s ajednim džekom..može se ubaciti u dizela kodmene je bila...i da bi ti radio obrtomjer moraš na alternatoru imati. stopicu....ako enma moraš lemiti..i to je ostalo sve isto..pozzzzz:cool:
 
Top