inst. tabla iz Golfa mk3 u Jettu mk2

inst. tabla iz Golfa mk3 u Jettu mk2

tema koju sam prije bio otvorio izbrisana je zbog naslovaa....
pa ev da vas pitam ponovo sta sve trebam mijenjat , kupovat kad budem ovo radio. Neko mi rece da moram se ness zezat oko onog sistema za hladjenje sta se kod njega sve mijenja...
Znam, znam da ima puno ovakvih tema al sve su na fazon "Da li se moze prebaciti "
 
Može se sve uklopit,jedan moj jaran je prije 20 dana ubacivao baš u Džetu tablu od trice i sjela je baš super.Treba malo tablu od trice urezat da sjede lijepo i to za ventilaciju se može uradit da bude ok.Ako budeš htio radit mogu ti dati broj od ovog momka što radi pa vidi sa njim.Bit će malo posla i oko prepravljanja prekidača ali sve se može...Pozz
 
almir_1983 je napisao(la):
Može se sve uklopit,jedan moj jaran je prije 20 dana ubacivao baš u Džetu tablu od trice i sjela je baš super.Treba malo tablu od trice urezat da sjede lijepo i to za ventilaciju se može uradit da bude ok.Ako budeš htio radit mogu ti dati broj od ovog momka što radi pa vidi sa njim.Bit će malo posla i oko prepravljanja prekidača ali sve se može...Pozz

ma kupio sam ja i instalaciju.. al mi ovo oko grijanja predstavlja problem nezz da li se tu sta treba mijenjat...
 
go_baby_go je napisao(la):
almir_1983 je napisao(la):
Može se sve uklopit,jedan moj jaran je prije 20 dana ubacivao baš u Džetu tablu od trice i sjela je baš super.Treba malo tablu od trice urezat da sjede lijepo i to za ventilaciju se može uradit da bude ok.Ako budeš htio radit mogu ti dati broj od ovog momka što radi pa vidi sa njim.Bit će malo posla i oko prepravljanja prekidača ali sve se može...Pozz

ma kupio sam ja i instalaciju.. al mi ovo oko grijanja predstavlja problem nezz da li se tu sta treba mijenjat...

tebi buraz ni 10 poruka ne pomaze,, razumijes li ti sta znaci ventilator, mali hladnjak kutija citava druga za grij-hladjenje, dvicinu izbacis ubacis tricinu i gotovo,,
jednostavnioje ti je to nego da se mucis oko prebacivanja sajli na kolutove od trice i sl,,
najbolje daj nekome ko je vec radio,, nek ugradi i zdravo

na ovome linku sto ti je dzin poslao ti je sve objasnjeno,, to je ustvari
ono sto sam ti savjetovao preko pm,, imaju i slike ventilatora od trice,,
velike crne kutije :D :lol:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
go_baby_go je napisao(la):
almir_1983 je napisao(la):
Može se sve uklopit,jedan moj jaran je prije 20 dana ubacivao baš u Džetu tablu od trice i sjela je baš super.Treba malo tablu od trice urezat da sjede lijepo i to za ventilaciju se može uradit da bude ok.Ako budeš htio radit mogu ti dati broj od ovog momka što radi pa vidi sa njim.Bit će malo posla i oko prepravljanja prekidača ali sve se može...Pozz

ma kupio sam ja i instalaciju.. al mi ovo oko grijanja predstavlja problem nezz da li se tu sta treba mijenjat...

tebi buraz ni 10 poruka ne pomaze,, razumijes li ti sta znaci ventilator, mali hladnjak kutija citava druga za grij-hladjenje, dvicinu izbacis ubacis tricinu i gotovo,,
jednostavnioje ti je to nego da se mucis oko prebacivanja sajli na kolutove od trice i sl,,
najbolje daj nekome ko je vec radio,, nek ugradi i zdravo

na ovome linku sto ti je dzin poslao ti je sve objasnjeno,, to je ustvari
ono sto sam ti savjetovao preko pm,, imaju i slike ventilatora od trice,,
velike crne kutije :D :lol:


hehe mahh skonto sam o cemu je rijec ;)
 
Član
Ima clana code_RK u srebreniku oj je do sad desetak tih tabli ubacio,otidji njemu nek ti ugradi ima tu posla podosta da sam radis ak nemas iskustva s tim tesko ce ti biti :icon_rolleyes: I cekaj toplije dane za to ko ce radit po ovakvoj zimi ;)
 
platis majstoru code:KR 150KM i covjek to profi odradi, a ako si mislio sam to radit kupi jos 2-3 table da imas rezerve
 
RE: inst. tabla i tapacirunzi iz Golfa mk3 u Jettu mk2

to jos niko nije probo prebacit tapacirunge iz 3 u 2 o_O :icon_question:
 
u mene je Golf 4 vrata, prednji bi mogli ali uz sjecenje i popravljanje poliesterom a zadnji su manji nego u mk2 i ja odusto, ebaji ga ako ga moram stiklat 20cm, gornji dio je OK al donji je kraci 20cm
 
Top