Informatičari: Procjena vrijednosti laptopa

Informatičari: Procjena vrijednosti laptopa

Molim ko se razumije da razumno procijeni vrijednost laptopa s ovim karakteristikama:

Acer Extensa 5510
Intel Core 2 CPU 1.67 ( Centrino duo )
120 GB disk
Ekran 15, 4
2GB RAM
4x usb, Wlan
Čitač kartica
Dvd RW
Grafička up to 386 ( ili 512 )
Licencirani Win 7 Ultimate
baterija nije najbolja...
 
Član
Po nekoj mojoj procjeni možda oko 300-350 km-ova ,a li nisam u zadnje vrijeme pratio cijene, tako da se nemoj orjentisati po mojoj procjeni ;)
 
Član
tu je to, do 400km max rekao bih

ti extensa modeli su se extra dobro pokazali, i sam imam jednog duze godina, slusa me extra. Jedino sto im kvaliteta plastika nije na najvisem mogucem nivou, ali su ovako stvarno extra
 
Iskreno ja mislim između 350 i 400 KM bi se mogli prodati realno, ali eto pitam Vas iskusnije, ovaj je star oko 3 god i radi besprjekorno.
 
Član
to su te cijene koje si i sam naveo, ne bih ni ja svoj dao ispod, a cak je malo i stariji od tvog, kod mene je 5210 model, ne gasi se nikad i radi extra
 
Dobio sam neku ponudu da uzem nov, a jedna prijateljica s posla me pita za ovaj. Ne bih da zacjenim ali ne bih ni da dam džaba, iako se još uvijek predomišljam jer kako sam naveo nikad nikakvih problema s njim.
 
Član
ako ces opet na acer uzimaj. Ja svoj ne bih dao za neki drugi noviji, naravno druge marke. Za acer ne bi razmisljao uopce, toliko sam zadovoljan
 
Ja se bavim prodajom laptopa, racunara...i da ga ja prodajem bio bi 300 KM (zbog lose baterije). Da ima dobru bateriju 350-370 KM!
 
Top