Informacije za vozila FORD VOLVO I MAZDA

Informacije za vozila FORD VOLVO I MAZDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Pošto sam dobio u zadnjih mjesec dana par mailova informativnog karaktera sa upitomza razne rezevne dijelove, odlucio sam otvoriti temu za podrsku ova tri brenda.

Znaci ukoliko nekome trebaju neke informacije po pitanju cijene odredzenih dijelova za marke vozila FORD, VOLVO i MAZDA,

napisite mi ovdje broj šasije vašeg vozila, i šta Vam treba, a ja cu se potruditi da u sto kracem roku, što preciznije odgovorim na Vaša pitanja.

Cak i ukoliko neko ima problema sa svojim autom, a nije siguran šta bi moglo biti moze ukratko opisati problem, pa ukoliko uspijem usmenim putem odgonetnuti problem dobicete odgovor.

ZA pristup podatcima vozila potreban mi je broj šasije, njih možete slati na PM ili direktno ovdje na forumu.


Svaki suvisan i nepotreban komentar ce biti obrisan bez posebnog objasnjavanja.

Nadam se da ce ovo biti nekima i od koristi.

Za sve dodatne informacije stojim Vam na raspolaganju :cool:
 
Legend
MTR je napisao(la):
treba mi intercooler za 960-ku TD

Imal tog broja šasije... :)

Znači svi koje zanima nešto za jedan od ovih auta, slobodno možete postaviti pitanja. Jedino mi treba broj šasije vozila.

Ako Vas interesuje tacan dan proizvodnje Vaseg auta ili za koje je trziste namjenjen bio, odakle je uvezen...

Sve info dostupne....
 

MTR

Član
daki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
treba mi intercooler za 960-ku TD

Imal tog broja šasije... :)

Znači svi koje zanima nešto za jedan od ovih auta, slobodno možete postaviti pitanja. Jedino mi treba broj šasije vozila.

Ako Vas interesuje tacan dan proizvodnje Vaseg auta ili za koje je trziste namjenjen bio, odakle je uvezen...

Sve info dostupne....

jbg , prodao ga vec :icon_biggrin:

daki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
treba mi intercooler za 960-ku TD

Imal tog broja šasije... :)

Znači svi koje zanima nešto za jedan od ovih auta, slobodno možete postaviti pitanja. Jedino mi treba broj šasije vozila.

Ako Vas interesuje tacan dan proizvodnje Vaseg auta ili za koje je trziste namjenjen bio, odakle je uvezen...

Sve info dostupne....

dan , vrijeme i trziste mozes provjerit ( za Volvo ) al ne i odakle je uvezen , cak i servisna istorija nije bas ono tacna , i sam znas da dosta servisa i ne upisuje sve kako treba , sad ne znam kako ide preko VIDA-e , jel sama radi download na server u Svedsku ili ti moras slati sve podatke ??

i haj kad si krenuo daj nam spisak Recall i Service akcija , ima forumasa koji voze Volvo , sto ce placat kad ne moraju :icon_biggrin:
 
Legend
MTR je napisao(la):
daki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
treba mi intercooler za 960-ku TD

Imal tog broja šasije... :)

Znači svi koje zanima nešto za jedan od ovih auta, slobodno možete postaviti pitanja. Jedino mi treba broj šasije vozila.

Ako Vas interesuje tacan dan proizvodnje Vaseg auta ili za koje je trziste namjenjen bio, odakle je uvezen...

Sve info dostupne....

jbg , prodao ga vec :icon_biggrin:

daki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
treba mi intercooler za 960-ku TD

Imal tog broja šasije... :)

Znači svi koje zanima nešto za jedan od ovih auta, slobodno možete postaviti pitanja. Jedino mi treba broj šasije vozila.

Ako Vas interesuje tacan dan proizvodnje Vaseg auta ili za koje je trziste namjenjen bio, odakle je uvezen...

Sve info dostupne....

dan , vrijeme i trziste mozes provjerit ( za Volvo ) al ne i odakle je uvezen , cak i servisna istorija nije bas ono tacna , i sam znas da dosta servisa i ne upisuje sve kako treba , sad ne znam kako ide preko VIDA-e , jel sama radi download na server u Svedsku ili ti moras slati sve podatke ??

i haj kad si krenuo daj nam spisak Recall i Service akcija , ima forumasa koji voze Volvo , sto ce placat kad ne moraju :icon_biggrin:




Ma dobro zavisi, posto sam stavio tri grupe vozila, za mazdu novu mogu sve izvaditi ko je vlasnik kad je kupio i kad na koji datum je uradio koji servis, svaka mazda na kojoj se vodi digitalni zapis servisa. sto se recala tice ima puno toga, i starijih stvari, a to bas i nije sve za javnost upravo iz tog razloga. Ovo su ipak basic stvari, i najvise sam ovo uradio radi raje kojoj trebaju neki rezervni dijelovi tj cisto info za dijelove.
 

MTR

Član
E Daki koje ste vi gulikoze , pa ispada sad da ono sto trebate besplatno uradit ili pola pola sa musterijom vi naplatite ????

"sto se recala tice ima puno toga, i starijih stvari, a to bas i nije sve za javnost upravo iz tog razloga. Ovo su ipak basic stvari, i najvise sam ovo uradio radi raje kojoj trebaju neki rezervni dijelovi tj cisto info za dijelove. "

pa pomozi nasim forumasima ;)
 
Legend
MTR je napisao(la):
E Daki koje ste vi gulikoze , pa ispada sad da ono sto trebate besplatno uradit ili pola pola sa musterijom vi naplatite ????

"sto se recala tice ima puno toga, i starijih stvari, a to bas i nije sve za javnost upravo iz tog razloga. Ovo su ipak basic stvari, i najvise sam ovo uradio radi raje kojoj trebaju neki rezervni dijelovi tj cisto info za dijelove. "

pa pomozi nasim forumasima ;)

Cuj gulikoze imas li imalo respekta j*ote. Znasli koliko ima servisnih obavjesti za samo jedno auto, sad zamisli da sve to c/p nepotrebno totalno...

Ako imas nesto konkretno bujrum ..
 
Član
ej Daki, mali info
Intresuje me cijena Mazda CX7 2.2 dizel sa nekom prosjecnom opremom.
I kakve su sanse da se kupi na povlasticu posto auta preko 30k KM se nemogu kupiti na povlasticu
 
Legend
Kada je rijec o Mazdi CX7 rijec prosjecna ne postoji ima samo super oprema, bolja, i jos bolja...

Cijena sa PDV om cca 60tak hiljada. Ujutro ti javim za povlaasticu ...
 

MTR

Član
jbt , nisam ni znao da je ovako jeftina :icon_eek: :cool::cool::cool:

mislim u odnosu na ostalo sta se prodaje ovo je auto i po , pa passata opremi malo bolje ode cijena u nebesa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top