informacije o BMW e46 Sarajevo, Kiseljak

informacije o BMW e46 Sarajevo, Kiseljak

Covjek mu samo daje iskren savjet da se ne zajebe, ne razumijem cemu to prigovaranje?

Danas i F10 vracaju sa 500k - 600k na "standarnu" kilometrazu od 180k km, seriju koja je za dvije novija od F39 koji je tu negdje sa E46 po godistima, a da ne pricamo o ovom BMWu...skoro se lik zajebao za nekog Mercedesa, 2008. godiste oko 200k na satu. Covjek bi rekao hajd uredan, 7 godina po cca 30k km godisnje...moze proci....moz3 al u qrcu...auto vraceno sa 720k km. Al ko mu je kriv sto je poletio bez provjere, za "dobru" cijenu...
 
Član
Ma sta to pricate ljudi , nije mi jasno ,
covjek se razumije u auta , radi auta , ali pita da neko ne zna ovog prodavaca i sl.

Odakle znas da je na slepi , vidio ili ?

Vozio sam licno BMWa e39 530d sa 570000km na satu , i to vracenih :D , auto kao 150000km..

Treba to uzeti naravno u razmatranje , ali je bolje nekad to auto uzeti nego neko od 180000km originalnih...
 
Član
Ma sta to pricate ljudi , nije mi jasno ,
covjek se razumije u auta , radi auta , ali pita da neko ne zna ovog prodavaca i sl.

Odakle znas da je na slepi , vidio ili ?

Vozio sam licno BMWa e39 530d sa 570000km na satu , i to vracenih :D , auto kao 150000km..

Treba to uzeti naravno u razmatranje , ali je bolje nekad to auto uzeti nego neko od 180000km originalnih...

Ma jok pasa dosao lebdeci iz Njemacke u Bosnu bez zollki
Nije isto kada neko vrati kilometrazu i kada ostavi, taj nesto mulja i krije. Uvezes "krs" pa hoces da ogulis kupca.
 
Član
Ma ima ih svakakvih, ja kad sam uzeo auto stvarno nigdje packe, ja opro auto nakon 2 dana sve po njemu parnice neke cime je to zamazalo Boga pitaj, onda levat da ne bi svijetlila lampica od ESP-a na instrument tabli prerezo zicu i nije mi rekao da ne radi ESP a prije toga mi davao garanciju na ispravnost svega, i naravno kad sam mu to rekao spusti slusalicu i nikada se nije javio, i sta ces mu ici ga udarat?

Uglavnom pazite se
 
ma ljudi radim sa autima stalno, i sam sam se nagledao mnogo auta sa vracenom kilometrazom, mercedesa e220 2003 god sam vidio i jedno vrijeme vozio i auto bilo odlcino (jos automatik) na satu bilo 380 000, kad smo u Zivinicama u Mercedesovom servisu spojili na dijagnostiku kilometraza MILION i 400 000 km, crna boja bio (ne taxi) , a na izgled bio extra znaci, no pojavili su se problemi elektronske prirode i prodan je ispod cijene na otpad .
i znam ljudi da svega ima po piku, sve mi je jasno, znam da i ovome kao i skoro svakome kilometri su vraceni, klasicno
rekoh i sam vozim bmw e46 320d sa bog zna koliko kilometara i auto je mehanicki kao novo auto, svaka sitnica na autu radi, samo mali servis i vozi i sipaj :)
no kao sto skrabo rece, vise me zanimalo da li neko poznaje prodavca, s obz da je svercer, da li je prevarant neki , i to,
ali zaista cijenim sve odgovore i razumijem sve sto zelite reci, sve je macak u vreci pri kupovini polovnog..
 
Član
U kiseljaku su prije dosta auta bila bolja, kad se trebalo uzeti polovno autu ides pravac kiseljak znas da ces naci, sad nema sanse sve su to grobovi i brdo prevaranata.Kiseljak mi je sad zadnji za otici i pogledati auto.
 
Član
ma ljudi radim sa autima stalno, i sam sam se nagledao mnogo auta sa vracenom kilometrazom, mercedesa e220 2003 god sam vidio i jedno vrijeme vozio i auto bilo odlcino (jos automatik) na satu bilo 380 000, kad smo u Zivinicama u Mercedesovom servisu spojili na dijagnostiku kilometraza MILION i 400 000 km, crna boja bio (ne taxi) , a na izgled bio extra znaci, no pojavili su se problemi elektronske prirode i prodan je ispod cijene na otpad .
i znam ljudi da svega ima po piku, sve mi je jasno, znam da i ovome kao i skoro svakome kilometri su vraceni, klasicno
rekoh i sam vozim bmw e46 320d sa bog zna koliko kilometara i auto je mehanicki kao novo auto, svaka sitnica na autu radi, samo mali servis i vozi i sipaj :)
no kao sto skrabo rece, vise me zanimalo da li neko poznaje prodavca, s obz da je svercer, da li je prevarant neki , i to,
ali zaista cijenim sve odgovore i razumijem sve sto zelite reci, sve je macak u vreci pri kupovini polovnog..
Moram te ispraviti.

Vecina taxija je presvucena folijom. Bas zbog kasnije prodaje.
 
Top