informacije o BMW e46 Sarajevo, Kiseljak

informacije o BMW e46 Sarajevo, Kiseljak

http://www.olx.ba/artikal/20112200/bmw-e46-330d-tek-uvezen-sve-placeno/

poz , mada je auto tek uvezeno , opet da provjerim da li neko mozda ima kakvu informaciju o ovom autu striktno jer zainteresovan sam i u pregovorima smo za bmw i na slikama mi izgleda odlicno ali eto, ako ima neko da mozda ima neku informaciju(da je neko gledao slucajno, cuo sta, da nije havarisan, itd)
takodjer zna li neko prodavaca ovog sa pika licno, i o kkavom se covjeku radi (posten? )

hvala unaprijed
 
Član
Mala je kilometraza za to auto...otvori cetvere oci... onaj ko se vozikao po gradu je kupovao 318 ili 320d... a za 15 godina da 330d nije okrenuo preko 300000 je mala vjerovatnoca...ne kazem da ne postoji samo tesko...onako izgleda fino...i cijena je super, steta sto nije fejslift samo...
 
Član
Na bmw-u se lako proveri km na kljucu, skoro sam naleteo na jedan 330 sa 670k, a na satu 220k.
 
Član
Ma auto tek uvezeno, sta mu moze faliti, da ga vidi svabo tacno bi ga vratio nazad. A ne znam ko vraca kilometrazu u Kiseljaku, al' frajer uzme svaki mjesec jednu cifru i zareda po cijelom Kiseljaku :D
 
Član
Pa hajde i da jest presao 400000 sta fali ako je odrzavan,al cisto sumnjam, meni kao trgovcu koji se stalno s ovim susrece djeluje kao original kilometraza.
Taj motor je neunistiv bukvalno, samo turbinu pregledat i usisne klapne.
Ja imam taj motor samo CR verzija sa 160 kw,dosta mu benzinaca zavidi i po radu i po snazi, obrtni da ne spominjem
 
Član
Poklopac od volana nije iste boje kao ostalo , taman mislio pohvaliti da je original volan , moze biti da je mijenjan.
To sto je prekriveno naljepnicama je lagano skinuti.
U BMWa je onaj dio bas osjetljiv i ako ga stalno neko otvara oguli se..
CIjena mu je dobra , ne znam je li kuka dodje kod rezevrnog tocka ali zamisli kamp prikolicu vuci :D

Ne djeluje lose..
 
hvala svima za odgovore :)
cijenim pomoc, zaista
radeci sa autima par zadnjih godina mogu reci da naici na auto sa originalnom kilometrazom kod nas , skoro pa da je nemoguce(moguce al cijena je odmah u samom vrhu)
kazem da na slikama ne izgleda lose , jer na slikama se ne vidi da su linije pomjerene, da je kitovano , krivo, hrdjavo (e46 izbijaju po rubovima i ivicama sve) , i kakvih po piku ima sve sto se prodaju za 6-7 hiljada, ovaj ne izgleda lose, jos uzimajuci u obzir da je 3.0 d i da ima lijepu opremu (a naravno ima mnogo mnogo boljih, no znam za cijene, vidim, 9, pa i 10 000 + KM za bmw 2001, 2002, 2003 god,,ako imalo ima oprreme i kilometrazu ispod 200 000 -onda je 11, 12 000
normalno za ovog se raspitujem jer i meni je prvom sumnjicavo ( u kilometrazu ne vjerujem nikako) , ali malo je i poglupo traziti da se provjeri jer nas je mentalitet takav da ce poslat u 3 p.m covjeka ako ga to pitas
tip tvdi da nije havarisan nikad, da je mehanicki u potpuno ispravnom stanju, da nema ulaganja, kaze da gume su lose i naravno nije registrovan vec samo placena carina i pdv,
e sad, ajde ga znaj, svakako cu ga pregledati i probati, osnovne stvari znam pregledati, i sam vozim e46 320d sa 270 na satu iz 2000 god (i svakako znam da nije original kilometraza) jer ,uvezen je daaavno u BiH ali za voziti, auto je skoro kao novo mehanicki (par sitnica na limariji ) , al u globalu vozilo nema nikakvu manu niti problem (jos je automatic tiptonik) i savrseno salta , kako na D, S ili manual, ) , imao sam samo manu jednu da je ponekad rijetko znao traziti vise gasa kada se upali no nakon resetovanja na dijagnostici nekih 2-3 gresaka, prestalo je i to.

i tako da da je ovaj bmw iole u ovom stanju kao na slikama i ispod 400 000 vrijedi priblizno ove pare onda,(jer mi bosnje smo strucnjaci za lagat sami sebe da su auta dizeli iz evrope presla samo 200 -250 hiljada za 16 godina :D
 
Idi kupi sebi normalno auto, pusti se ovih skalamerija.

Evo ti cijena dobrog 330d u Njemačkoj: Bmw E46 330d s tom kilometražom i solidnim stanjem. Računaj porez, putni trošak, mito cariniku itd., koliko će te koštati sve to na kraju.

Pusti se švecerske priče, kao nekih na forumu. Dobar, održavan, šta fali ako je prešao milion, piše na satu 200 000. I ovo malo pomotan vezni lim, ma nije udaren, to je on u garaži udario u policu. A ovo što je ogreban, ma oklizn'o se na parkingu kod Binga i kolicima udario u stranu.
 
Član
Idi kupi sebi normalno auto, pusti se ovih skalamerija.

Evo ti cijena dobrog 330d u Njemačkoj: Bmw E46 330d s tom kilometražom i solidnim stanjem. Računaj porez, putni trošak, mito cariniku itd., koliko će te koštati sve to na kraju.

Pusti se švecerske priče, kao nekih na forumu. Dobar, održavan, šta fali ako je prešao milion, piše na satu 200 000. I ovo malo pomotan vezni lim, ma nije udaren, to je on u garaži udario u policu. A ovo što je ogreban, ma oklizn'o se na parkingu kod Binga i kolicima udario u stranu.

Sto mu ti ne dovuces kad se tako razumijes, platit ce i eto covjek
 
Top