informacije o autu bijeljina

informacije o autu bijeljina

Član
Ajd samo jedan razlog zasto ne automatika?

Druze nije to auto od 20 000 evra pa da se natezes. Odes fino pogledas auto provozas i to je to...sta tebi vrijedi sto neko govori da je ona super ako tebi nije...vjeruj svojim ocima i caos..
 
Član
probo vise puta ja sam reko nikad automatika necu voziti kome se svidja da vozi bujrum svako ima svoj izbor, i dijete sad od 10 god moze voziti automatika komotno
Ok hvala na odgovoru, mislio sam da nisi probao pa reko odma odbijas. Ja probao i u guzvama i po gradu odlicno se pokazao. I nikad vise manuelni mjenjac...ne vidim svrhu :)

Al to je vec neka druga tema, puno srece sa kupovinom.
 
Član
Ok hvala na odgovoru, mislio sam da nisi probao pa reko odma odbijas. Ja probao i u guzvama i po gradu odlicno se pokazao. I nikad vise manuelni mjenjac...ne vidim svrhu :)

Al to je vec neka druga tema, puno srece sa kupovinom.
hvala drug, probo sam naravno dosta auta, lexusa LS460 vozio prije 7 dana automatik dobar je ali manuelca nebi nikad mijenjo
 
Član
Eh ovako iso mi je rodjak gledo auto na izgled onako nije lose kaze djeluje ocuvana pravobi utegnuta je. ali ima jedan problem kad se upali tek na benzin trokira motor a na plinu nista znal ko koji je problem i sta bi to moglo biti ima sekvent plin ugradjen
 
Član
Lose benzinske dizne...to jest prljave jer se slabo vozi...provjeriti katalizator i sonde stanje....dijagnostikom...to auto bez katalizatora jako lose radi...imao sam taj problem i rjesio. Ocistio dizne stavio katalizator i auto super radi. Jos imam problem fals zrak negdje vuce.
 
Top