informacije o autu bijeljina

informacije o autu bijeljina

Član
Izgleda da je bila udarana, fali joj crom lajsna na prednjoj karambolci i ova sjedista sumnjam da su njena jer ovakva sjedista su dolazila u starijim modelima '99-2000 godiste a ova bora je 2004 tako da je moguce da su airbagovi iz sjedista ispaljeni al nek se javi neko iz Bijeljine
 
Član
Imao sam ja boru tj.jettu sa tim motorom za americko trziste...motor veliko smece, nije ni za sta, trosi previse a ne ide nikako..a zato je imala brdo opreme, full, koza tempomat komande na volan itd itd i zato mi je bila ok auto, al ta iz Bijeljine je gola ko pistolj sto mi ne lici na amerikanca..cak sta vise izgleda kao da je sastavljena od onoga sto se naslo usput, a i zato je ta cijena, vjerovatno ce dati i jeftinije.
 
Član
Imao sam ja boru tj.jettu sa tim motorom za americko trziste...motor veliko smece, nije ni za sta, trosi previse a ne ide nikako..a zato je imala brdo opreme, full, koza tempomat komande na volan itd itd i zato mi je bila ok auto, al ta iz Bijeljine je gola ko pistolj sto mi ne lici na amerikanca..cak sta vise izgleda kao da je sastavljena od onoga sto se naslo usput, a i zato je ta cijena, vjerovatno ce dati i jeftinije.
Sjecam se tvoje bore,imala je extra opremu za razliku od ove a i ti si je bas nesto jeftino prodavao
 
Super Moderator
Ovo jeste jetta i jeste 2004. sjedista nisu njena nego su iz bore, vjerovatno su bila il poderana il nesto pa stavljena ova, jer u jettu ne idu ova sjedista. 2.0 trpi sve i svasta al vala trosi i ne ide. Ako ti nije bitna brzina onda kupi i stavi plin. Nije prezahtjevan za odrzavanje
Ja kolko sam skonto ti pitas bas za ovo auto, a mi ti pisemo opcenito, a to vjerovatno i ti znas
 
Član
Moja je otisla za 5300, I izgleda da je ova bila automatik, i tih 240 hiljada na satu je vjerovatno u miljama.
 
Izgleda da je bila udarana, fali joj crom lajsna na prednjoj karambolci i ova sjedista sumnjam da su njena jer ovakva sjedista su dolazila u starijim modelima '99-2000 godiste a ova bora je 2004 tako da je moguce da su airbagovi iz sjedista ispaljeni al nek se javi neko iz Bijeljine
Isto sam i ja to sinoc uocio
 
Član
Ma vala gledo sam ovu jer ima i plin ugradjen zatoa onako naizgled mi nije losa a nije skupa da ide nesto specijalno i netreba znaci sve duze relacije radi plina i uzimam, imo sam jednu automatika 2009 amerikanac ali je bila u fullu bijela koza sjediata, tapacirunzi digitalnq klima more opreme ova nrma bas al mi i netreba toliko hajd ako ima neko da zna ili da je vidjo auto volio bi da se javi
 
Član
Nesto mi je poznata bora od nekuda, pitaj vlasnika da je nije mozda u brckom uzeo u zadnjih godinu dana. Ako jest udarna je i vracan je sat :)
 
Član
Prodao bi ja svoju. Al cijena nije ni blizu. Svi servisi uradjeni prije par km :) utegnuta i popravljena sva. Stavljen novi katalizator. Pa ako hoces pogledaj na piku :)
 
Top