Info o Vektri

Info o Vektri

ma rekoh ti to su price za malu djecu , bezveze ce tema otici u raspravu al mogu se kladit da mu je to rekao neki vozac VW grupacije :D Al nebitno auto je fino , fino izgleda fino i ide za svoju masu tako da Sretno :D
 
Član
Kao sto rece kolega Dragon OPC vectra B ne postoji. auto je extra slozen tako da steta ga je propustiti ako imas pare. ali znaj samo da ti je i vjencanica toga se ne resavas lako :) bar kad je u pitanju FBiH i RS bar zbog reg. :) cijena joj je pojaka jer je bila na piku vectra c 3.2 karavan jeftinija od ove
 
Član
ma rekoh ti to su price za malu djecu , bezveze ce tema otici u raspravu al mogu se kladit da mu je to rekao neki vozac VW grupacije :D Al nebitno auto je fino , fino izgleda fino i ide za svoju masu tako da Sretno :D

vozi audija hahahahaa
dobar, dobar

sto se tice vektre c, svidja mi se gts verzija al je unutra sva plasticna, isto da sjedim u necemu s limenom tablom, ruzna je imitacija aluminija a i nekako mi je zavrsna obrada cudna... mozdaje subjektivno, al eto...
sto se tice rjesavanja, sve ima svog kupca pa se ne brinem, mada je lakse golfa 1.9 tdi prodat :D
 
Nije 2.6 već 2.5 v6 bazni model Vectre B, 174KS, na ovom modelu je nastao i500 koji je pojačan za 23KS na 197. Ostalo sam ti napisao pp.
 
Član
ne moze vise ni golf da se proda kao sto se prodavao vjerovatno narod shvatio da nije to to :) pa poceli da mjenjaju marku :)
 
Harli koliko znam da ima i 2.6 v6 verzija i da je to bas ta :D
Razilika od obicno 2.5 jeste sto 2.6 ima i nazad ventilirajuci diskove , ima malo jaci obrtni moment i konacni top speed
 
Član
vidjo sam je puno puta izgleda perfektno i ima dobar zvuk ostale detalje neznam ali spolja izgleda predobro nema packe na sebi
 
Član
danas sam bio u osiguranju i za ovu vectru c 3,2 v6 bi registracija bila 839KM
Mozda se moze naci sta jeftinije al mi je to fakat previse, ona je u najvisem cjenovnom razredu po svemu
s tim da joj je oprema fakat extra
sto se tice ove vektre b, zagrijan sam za nju, registracija bi bila nesto preko 700, sto je prihvatljivo...
lahko je kupiti auto, al treba i odrzavati..
hvala svima, posebno kolegi harli_team na pojasnjenju preko pm i svaka cast zmajicu na poznavanju opela
 
Top