Info o Vektri

Info o Vektri

Član
ne znam za link, znam ja sve o njoj kao modelu, al me zanima primjerak konkretni...zvao sam covjeka, u austriji trenutno, kaze da se cujemo kad dodje
konkretno, isplati li se dati 7 hiljada za ovo i je li dobra kao na slikama
 
Super Moderator
ja sam bas gledo nedavno cini mi se ovu ili istu na piku i bila joj je manja cijena, al sigurno ako imas lovu da se mozes jos sa covjekom dogovoriti. ako je bas bas dobra onda mozda i vrijedi blizu 7
 
Dobar auto nema sta , na novo ofarbano u Arden plavu prije je bila kao teget neka , ako se ne varam jos je vozi Amel momak sto je vozio malu fiestu sto je farbao svako malo ako se sjecate
 
Član
cijena je bila 8500 donedavno, pratim je vec neko vrijeme
pretpostavio sam da je farbana,u vektre c je ova boja aktuelna na opc modelima
jel original opc optika na njoj il je ustvari obicna vektra nabacenim sa branicima , maskom i slicno?
 
Super Moderator
Pa i ako je naknadno uradjena optika koliko se ja razumijem uradjena je fullu? barem izvana?
 
Nije nista naknadno radjeno takva je kakva je samo su stavljene OPC oznake koje su raspar zadnja je sa starije tipe a u masci sa novije i mozda ove dorate bixenon i te dzidze :D
 
Član
ma na to sam i mislio, vidio sam na boku sport bedz... fino mi izgleda pravo, motor je ok, jedino mi jedan lik na piku kaze da ide bolje ciopovan dizel od nje hahaha
plin je unutra, sto je plus zbog potrosnje
cekam da se momak vrati iz austrije pa ci vidjet, zagrijan sam pravo za nju
 
Član
vozim dosta otvorenom cestom pa mi je prioritet potrosnja i zvuk, ne divljam sad nesto... s plinom ce trosit ko slabiji dizelas kad se fino vozi (finansijski) a i svidja mi se ova linija...samo mi smijesno to kako cipovan dizel bolje ide, hahahaha
jedino mi je malo glupo sto s ovom opremom ima kasetas unutra al eto :D
 
100km kosta cd player ako zelis da zadrzis komande volana :D
A sto ne bi bio noviji dizel brzi? Brzi je saxo mali , ovo auto ima 1400 kila i ide 9 sec do 100 a na danasji vakat 150-160ks nije vise opste neka cifra i svako novije auto ima slicne performanse tako da su to price za malu djecu sve :D
 
Super Moderator
pa zavisi koji cipovan dizel? za koje auto ti je reko? svjedno auto je stvarno dobar i sigurno ide dobro i dovoljno :)
 
Top