info o jeep-u - Gradiska

info o jeep-u - Gradiska

Neko iz Gradiska sa vise informacija o:
http://www.pik.ba/artikal/3149401/jeep-grand-cherokee-4-7/

Ili ako moze neko da sazna nesto bio bih jako zahvalan...
 
CavallinoRampante je napisao(la):
Neko iz Gradiska sa vise informacija o:
http://www.pik.ba/artikal/3149401/jeep-grand-cherokee-4-7/

Ili ako moze neko da sazna nesto bio bih jako zahvalan...

Moze li bar info kod koga bih u Gradisci mogao pregledati auto?
:icon_question:
 
Član
Ovako nešto ne kontam nikako. Pa kontaktiraj čovjeka prvo, svi bi da obave sve preko interneta. Telefon u ruke i zovi.;)
 
Član
Neznam iskreno dali ti se to isplati , puno trosi i za plin, registracija prevelika, imali li djelova, servisera :icon_question: dobro odvagaj :icon_eek:
 
OggyBoy je napisao(la):
Ovako nešto ne kontam nikako. Pa kontaktiraj čovjeka prvo, svi bi da obave sve preko interneta. Telefon u ruke i zovi.;)
Ne znam samo odakle ti ideja da vec nisam kontaktirao covjeka?
Mirsado je napisao(la):
Neznam iskreno dali ti se to isplati , puno trosi i za plin, registracija prevelika, imali li djelova, servisera :icon_question: dobro odvagaj :icon_eek:

Odvagao sam :icon_biggrin:
Sto bi rekao cika Davor, "zivot je prekratak da ga potrosimo u supackim autima koji ne idu, ne trose, nemaju skupu regu i ne primecuju se na parkingu" :D
 
Član
CavallinoRampante je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ovako nešto ne kontam nikako. Pa kontaktiraj čovjeka prvo, svi bi da obave sve preko interneta. Telefon u ruke i zovi.;)
Ne znam samo odakle ti ideja da vec nisam kontaktirao covjeka?

Odatle što vidim da već treći ili četvrti put pitaš za auto.;)

Nije mi baš usput Gradiška, odavno bih ti se javio da pogledam auto, ali, u principu, od ovog auta ne znam ništa, mogu samo k'o tele da ga zagledam i vidim da li je možda izlupano, izgrebano, ishabano, neodržavano i sl. Slabo ko se i razumije u terence, a i slabo ima članova iz Gradiške. Ako si ga već kontaktirao, u čemu je problem, nije BiH toliko velika da se 2 čovjeka ne mogu naći? Kolegu sam vozio u SA da na neviđeno kupi auto i ispalo je da je auto u mnogo boljem stanju nego što smo očekivali. Ako imaš neko konkretno pitanje šta pogledati i sl., možda bi se neko i javio.
 
Pa kakve veze ima sto pitam za auta? Trazim ljude koji su u blizini i koji bi mogli znati nesto o autu ili znaju nekog majstora koji ce im reci iskreno kakvo je auto. Mi se mozemo naci, ali pitanje je hocu li imati srece kao tvoj prijatelj... :)
U principu, mene zanima najvise to da li je auto udarano, a ako nije, da li funkcionise glavno (mjenjac i redukcija), ostalo je manje vise nebitno.
Ima li neki majstor u Laktasima koji bi ga mogao pogledati, jer vjerovatno mogu nagovoriti covjeka da se nadjemo tu... i eto usput mozemo popiti kafu :D
 

187

Član
CavallinoRampante je napisao(la):
Pa kakve veze ima sto pitam za auta? Trazim ljude koji su u blizini i koji bi mogli znati nesto o autu ili znaju nekog majstora koji ce im reci iskreno kakvo je auto. Mi se mozemo naci, ali pitanje je hocu li imati srece kao tvoj prijatelj... :)
U principu, mene zanima najvise to da li je auto udarano, a ako nije, da li funkcionise glavno (mjenjac i redukcija), ostalo je manje vise nebitno.
Ima li neki majstor u Laktasima koji bi ga mogao pogledati, jer vjerovatno mogu nagovoriti covjeka da se nadjemo tu... i eto usput mozemo popiti kafu :D

OggyBoy ne pije kafu, samo piva dolazi u obzir :lol:
 
Član
CavallinoRampante je napisao(la):
Pa kakve veze ima sto pitam za auta? Trazim ljude koji su u blizini i koji bi mogli znati nesto o autu ili znaju nekog majstora koji ce im reci iskreno kakvo je auto. Mi se mozemo naci, ali pitanje je hocu li imati srece kao tvoj prijatelj... :)
U principu, mene zanima najvise to da li je auto udarano, a ako nije, da li funkcionise glavno (mjenjac i redukcija), ostalo je manje vise nebitno.
Ima li neki majstor u Laktasima koji bi ga mogao pogledati, jer vjerovatno mogu nagovoriti covjeka da se nadjemo tu... i eto usput mozemo popiti kafu :D

Ima.;)
Ima ih više, ali znam jednog koji vozi isključivo terence, a inače je dobar auto električar, meni servisirao klimu. Mislim da se čovjek razumije u terence sasvim dovoljno, redovan je učesnik tih džipijada i sl.
Fora je ono što sam ti napisao, niko od nas se ne razumije u terenska vozila i sad da cimamo čovjeka da se nalazimo da pogledamo vozilo, a veze nemamo ni o redukciji, pogonu, bilo čemu vezanom za terence je malo bez'ze. Da je neki auto u pitanju, pa i nekako, ali ovako ispadne čovjek neozbiljan, došao da pogleda, a ne zna šta bi gledao.

187 je napisao(la):
OggyBoy ne pije kafu, samo piva dolazi u obzir :lol:

Normalno.;)
 
Član
CavallinoRampante je napisao(la):
Pa mozemo li to organizovati? Da ja dogovorim da se nadjemo u Laktasima?

Kad? Ja radim svaki dan, tek oko 15:50 mogu biti kod tog majstora.

http://www.pik.ba/artikal/2635096/auto-elektro-servis-buliga/#sta=pitanja

Ovo je taj majstor, evo i telefon:

Auto elektro servis Buliga - 065/529-288
 
Top