in memoriam golf 1

in memoriam golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da postavim slike mog bivseg golfa 1 kojeg vise nema
golf mk1 1.6 b vjerovali vi meni il ne od golf mk2 motor
vjerujte ljudi autoputem 180 kmh prestize sve zivo nije sto je moj al brate mili sto jes jes
placem :icon_cry: dok ovo pisem
njega nema zato sto me je jedan kreten jebemu sve zivo udario tako da sam se ja prevrnuo ima tema u crna hronika saobracaja

nazalost imam samo 2 slike al slika govori 1000 rijeci bio je zvijer :icon_cry:

sada iam gol mk2 takodje 1.6 b kojeg jos nista nisam uspio uradit nema para a kad bude bilo onda pomalo:)







et to je to nemam vise slika nazalost
 
bulex je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
vjerujte ljudi autoputem 180 kmh prestize sve zivo nije sto je moj al brate mili sto jes jes

a sta je sa onih koji idu 200+ km/h??? :D brate mili sto jes jes :lol:

haha posjetio si me na jednu situaciu na autoputu kad sam prestigo golf 4 GTI lik bulji u mene koda sam mrtav al kad ga je lik stisko ja mislim da ga je zakuco iso je jedno 220 kmh a ubrzanje mu dabog sacuva :) sam da ga vidis zvijer
mozda ga neko zna zelen neke felge 17 neznam koje nisam uspio vidjet al mislim da su bbs
 
Super Moderator
fast..tuning20 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
vjerujte ljudi autoputem 180 kmh prestize sve zivo nije sto je moj al brate mili sto jes jes

a sta je sa onih koji idu 200+ km/h??? :D brate mili sto jes jes :lol:

haha posjetio si me na jednu situaciu na autoputu kad sam prestigo golf 4 GTI lik bulji u mene koda sam mrtav al kad ga je lik stisko ja mislim da ga je zakuco iso je jedno 220 kmh a ubrzanje mu dabog sacuva :) sam da ga vidis zvijer
mozda ga neko zna zelen neke felge 17 neznam koje nisam uspio vidjet al mislim da su bbs

a hajd sta ima veze koje su felge, ko je jos uspio vidit felge na 220 km/h :lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
vjerujte ljudi autoputem 180 kmh prestize sve zivo nije sto je moj al brate mili sto jes jes

a sta je sa onih koji idu 200+ km/h??? :D brate mili sto jes jes :lol:

haha posjetio si me na jednu situaciu na autoputu kad sam prestigo golf 4 GTI lik bulji u mene koda sam mrtav al kad ga je lik stisko ja mislim da ga je zakuco iso je jedno 220 kmh a ubrzanje mu dabog sacuva :) sam da ga vidis zvijer
mozda ga neko zna zelen neke felge 17 neznam koje nisam uspio vidjet al mislim da su bbs

a hajd sta ima veze koje su felge, ko je jos uspio vidit felge na 220 km/h :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
vjerujte ljudi autoputem 180 kmh prestize sve zivo nije sto je moj al brate mili sto jes jes



a sta je sa onih koji idu 200+ km/h??? :D brate mili sto jes jes :lol:

haha posjetio si me na jednu situaciu na autoputu kad sam prestigo golf 4 GTI lik bulji u mene koda sam mrtav al kad ga je lik stisko ja mislim da ga je zakuco iso je jedno 220 kmh a ubrzanje mu dabog sacuva :) sam da ga vidis zvijer
mozda ga neko zna zelen neke felge 17 neznam koje nisam uspio vidjet al mislim da su bbs

a hajd sta ima veze koje su felge, ko je jos uspio vidit felge na 220 km/h :lol:


i to što kažeš :lol::lol::lol::lol:
 
Član
steta za golfa .. . .a ti sto spominjes tog golf 4 zeleni kromirane felge 17'' vidio ga par puta baoja nekako smijesna bas kao trava jos svjetlija :icon_smile:
 
dadao_style je napisao(la):
jel se puno slupo daj nam slike šteta

imam slike na mobu i kad stoji na krovu i malo sliko onako kad sam ga na tockove stavio al nemam usb kabal da prebacim na komp
probacu naci pa cu staviti:icon_cry:
 
Legend
jebiga buraz
desava se svima..

nemoj se sjebavati bezze, bice bolji golf uvijek moze bolje ;)

pozz
 
ko je vec pitao imali stete
nema puno al to sto ima ne isplati se uradit na zadnjim tockovima oba mosta iskrivljena naprijed komlet od blatobrana nosaca haube nista nema motor pali uredu al ima stete dosta zadnje staklo polomljeno kao i lijevo zadnje gepek malo uvijen a ondae pored gapeka savijeno tako da bi bilo tesko to isprevit unutra haus dok bi ocisto trebalo bi 2 h
postavicu ja temu cim slike dodju na red


otprilike jedno 1000-2000 KM bi izaslo :)pa radije cu uzet novog al posto sam vec uzo golf 2 netrea

al koji sam bakzuz tamam poceo sredjivat iznutra muzika ovo ono i malo okolo felge sam imo odavno pa bze stavio i onako sam pllaniro neke druge bila su zatamljena zadnja stakla al muraija me zajebala i moro sam skinut
 
šteta jest u svakom slučaju al s druge strane ija mislim da se ne isplati radit kad si to sve naveo a kako kažeš uzeo si dvicu sada lagano sa njom bolje u nju uložit nego u keca sretno sa novim autom i u radovima pozz
 
:icon_eek: kec je kec :icon_eek:

slazem se dadao da je dvica novija i manje ulaganja,al dvicu je lahko srediti,da se ljudi okrecu,al keca treba se malo potruditi:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top