Imobilajzer

Imobilajzer

Problem kontrolna tabla imbulajzer je na of neradi nista ni obrtaji kilometar sajla apsolutno nista ali su lampice sve popaljene i dvi od ulja i rucne konstantno zmigaju prije tog auto sam palio nakon 2 sekunde se ugasi i onda je majstor stavio a of imbulajzer sada nista neradi
 
Član
Imbulajzer???? I kako da mi znamo koji auto je u pitanju i zasto je majstor radio immo off? Jel on vidio da auto nije ok nakon tog sto je odradio ili se pocelo desavat kasnije? Uglavnom nije tesko skuziti u cemu je problem, da bi se problem rijesio treba dobar majstor i dobar alat
 
Seat leon 2007 god 1.9 tdi majstor ga je stavio na of da bi ga mogao upaliti rekao je da ga jedino tako mogu upalit i posle tog kontrolna tabla neradi sve lampice zmigaju
 
Član
pozdrav, zasto si radio immoff ? to je za mene zadnja opcija za rijesenje..sta je bio problem, kod, citac ??
na kraju krajeva jel te upoznao uopste sta je immoff ako i on zna ? xD
 
Stavio ga na of jer nije htjeo da upali kad je stavio na of upalio je ali posle nije radilo nista ni tempomat ni kilometar sad ortaji temperatura ali sam ga na drugom boljem servisu napravio uz malo vecu cifru para
 
Top