Imobilajzer problem

Imobilajzer problem

LSD

Član
dakle da uvedem malo...kupio sam kompletnog stranaca TDI-a i prebacio u jettu;sve tablu sjedista...klimu SVU INSTALACIJU..problem je sljedeci.
neko prije mene je pokusao ukloniti imobilajzer i prebacivao/premostio je neke zice(koje sam ja neznajuci za sto su pokidao)

sad imam problem da upalim auto i radi 1 sec i ugasi se
i da na tabli nemam apsolutno nikakvih kontrola(ni grijaci;ni ulje;ni alter...) ama bas nista

nemam ideje u cemu je prob.
 

LSD

Član
javio se :D

ova zica mi je slobodna ne znam gdje da je ustekam?
jel moguce da zbog nje nemam kontrola na tabli????
sparered.jpg
 
Član
kod mene je prijatelj isto upacio tdi i imali smo isti problem auto upalimo radi 2 3 sekunde i ugasi se...............na kraju se ispostavilo da smo jednu masu zaboravili staviti.................mozda je i kod tebe to provjeri opet sve zice dobro ;)
 
Član
kodiranje brave,ili ti ga imobilajzer kod tdi-a ti ide preko sata i tu ti je problem,a posto nemas svih lampica na satu,negdje ti fali plus ili masa.;)

pitaj na pp ako ti sta nije jasno.
 

LSD

Član
djordjep to cu neekako i rijesiti sad mi je veci problem tabla i informacija s motora na tabli kojih nema nikako

do sad sam se mrznuo vani i pratio ispitivao..imam mase imam plus al nemam kontrola


:icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
LSD je napisao(la):
djordjep to cu neekako i rijesiti sad mi je veci problem tabla i informacija s motora na tabli kojih nema nikako

do sad sam se mrznuo vani i pratio ispitivao..imam mase imam plus al nemam kontrola


:icon_confused::icon_confused::icon_confused:

imas direktan plus,a imas li kontatkt plus?
 
Član
code samo si malo fulio ne puno... AFN oznaka, externi box, link/veza; antena, box, ecu. Skini sat i auto opet pali.
sat je samo display.

lsd: morat ces se zarovit u te zice.. jebga :)
 

LSD

Član
nermine kad skontam tablu onda cu se javiti tebi da se dogovorimo hehehe :D


code: KR je napisao(la):
LSD je napisao(la):
djordjep to cu neekako i rijesiti sad mi je veci problem tabla i informacija s motora na tabli kojih nema nikako

do sad sam se mrznuo vani i pratio ispitivao..imam mase imam plus al nemam kontrola


:icon_confused::icon_confused::icon_confused:

imas direktan plus,a imas li kontatkt plus?

na kojoj zici dodje???msm koja po redu?
 
Top