IMMO Off - Kia Sephia

IMMO Off - Kia Sephia

Zdravo, zdravo.
Treba mi mala pomoc od vas, da li neko od vas zna ko u Sarajevu radi immo off, a da nije Hudiny.
Bila bih vam zahvalna ako bi mi pomogli

Lijep pozdrav
 
Član
Ako je u pitanju drugi procesor netreba ti immo off moze se sve sa tog starog procesora prebacit na novi
 
Ako je u pitanju drugi procesor netreba ti immo off moze se sve sa tog starog procesora prebacit na novi
Vec sam ja zamijenila i immo i kompjuter koji ide u paru, vozila par dana i sad opet imam isti problem. Ne bih nista da mijenjam, treba mi samo da uradim immo off, ako znate nekog ko to radi, bilo bi super da mi posaljete broj tel. Vec sam zvala i hudiny i bihamk i kia servis, niko od njih to ne radi, pa mi treba neko privatno ko se bavi time
 
Vec sam ja zamijenila i immo i kompjuter koji ide u paru, vozila par dana i sad opet imam isti problem. Ne bih nista da mijenjam, treba mi samo da uradim immo off, ako znate nekog ko to radi, bilo bi super da mi posaljete broj tel. Vec sam zvala i hudiny i bihamk i kia servis, niko od njih to ne radi, pa mi treba neko privatno ko se bavi time
Pozdrav ,

Ako nadjes nekoga da ti iscita procesor posalji fajl uradit cu immo off samo castis nesto sitno za kafu :)

~~~Nc Chip Tuning~~~
Dpf off
Dtc off
Egr off
Swirlflaps off
Ad blue off
O2 sensor off
Remap stage 1,2,3
Eco Tune
Maf to Map gde je moguce odraditi
Launch control
Popcorn
V-max
~~~~~~~~~~~
Slovenija , Dravograd
Andrej Rožič +38640205519

Crna Gora , Podgorica
Nemanja Ćetković +38267236406

Bosna I Hercegovina , Trebinje
Delić Goran auto servis G-MAX
+38766196062

Ostvarite popust na sve nase usluge od 10% lajkom na nasu zvanicnu Fb stranicu

https://www.facebook.com/ncchiptuning/

~~~~~~~~~~~~~
 
Top