IMAO SAM!!!

IMAO SAM!!!

Član
Evo nasa sam slikice od moji auta koje sam ima......
golf 3 gti mi je prvo auto bilo za 17god. recaro opremu platio ga 130e :icon_smile::icon_smile: golf 2 75 konja,golf 2 g60,corrado 2 x g60,bmw e30 jedna od dosta njih sta sam ima,karting za 1000cm zx10r kawasaki motor,calibre
pogledajte mozda se vam svida :icon_smile:
ako zelite jos slika javite ja mislim za prvo su dosta ovih slika....
bmw sam polipio jer je plusak auto skaislo pa sam ga malo po lipio od dosade :icon_smile:
e ta auta sam voza u roku 5god.sad sam bmw calibru proda....ceka me je jedan skupi projekt...
2m7g2z9.jpg

xqjq0z.jpg

21jzq6c.jpg

34rg0md.jpg

23w4rgw.jpg

motg0.jpg

2qaiag0.jpg

24niumb.jpg

2hgwjt4.jpg

15g44rk.jpg

a9ldmd.jpg

wlas9c.jpg

28rjpna.jpg

153rzvo.jpg

xd8shl.jpg

epngv7.jpg

ety8w4.jpg



pozdrav izzz svabije

30ttmie.jpg

2cf36z5.jpg



ulx7o.jpg

348ha14.jpg

ng84kp.jpg

2zp1ais.jpg

6zc2v9.jpg

6zc2v9.jpg
 
kako ce ova calibra sada da osvane u at :D:D

fine zuje, a sto je najbitnije i ne vrijede cemu, 130€ hehehehe,,,,, u bosni je g2 jos 1500€ :D
 
Član
prije sam volio puno GFK :icon_smile::icon_smile: sada samo DEZENT felge,gevinde,auspuh nista drugo mozda neke sitnice

moram sam razprodavat malo ovo sve i malo u sparat.....za novi projekt golf 2 4motion vr6 t
 
Član
vrh mi je karting. ovo je pravi projekat ako hoces adrenalin i sve pratece elemente uz to. jesi kupio gotov karting ili si sam radio taj projekat?
 
Član
karting smo ja i prijatelj radili,posto se razbio s motorm tada a ja voza karting pa smo dosli na ideju,ali je jako opasno......170-180 na sat se moze vozit ali priko toga mora covik lud bi u glavi :icon_smile: ja vozam karting,moj karting sta sada imam 6brzine trkaci motor ide 145 na sat na stazi i to je MAXIMALNO i to ide ko avion....za adrenalin je to sve lipo ali u njemackoj na stavi se nesmi vozit tako da sam ga proda posto nemam koristi
 
Član
jel problem da kazes posto si ga prodao jer mi se svidja taj projekat za zajebanciju. ono je vrh ako zelis neku ludost u zivotu mislim da je to to :)
 
Član
proda sam ga za 700eura.....ali ako bi to opet ikad radio onda bi motor stavio iza sica a ne sa strane...ako bi slucajno se razbio di je volan je sve tisno bilo i vlro posano,ovako motor iza sice onda mozezs vozit ko ludak i driftat,mogu vam samo rec 3brzina od 6 140konja kad god das gas drifta se :)))

calibricu nisam puno platio posto je tribalo dosta na njoj radit....mora sam kupit sve 4 gume,zadnje gume jedva nasa 285/50 r15 800e komad :icon_smile:
 
Top