imam problem

imam problem

Član
:icon_sad: e ovako farovovi su kupljeni novi rijec je o audiju A6..ti farovi imaju angel eyes...i sad sad jedan prsten svijetli a drugi samo malo, a na drgom far jedan neradi , a jedan dopola svijetli..pa da li se mogu sijalice promjenit il neka druga caka ima...pozzz
 
Član
ak su angel eyes sastavljeni od par dioda u prstenu,mozda one ne rade
tako je kod mog druga
a za far,provjeri sijalicu,mozda je do nje
 
Član
edoze je napisao(la):
ak su angel eyes sastavljeni od par dioda u prstenu,mozda one ne rade
tako je kod mog druga
a za far,provjeri sijalicu,mozda je do nje

ma orcinalni su prstenovi u farovima..pa nisam gledo jesul diode ili sijalice..pozz
 
Član
Neki prstenovi imaju samo dvije na krajevima gdje se spajaju neki prstenovi imaju 5 ili 6 dioda moze ti biti do njih provjeri sve sijalice i masu da negdje nemas kontakt malo ismirglaj masu to su ti neka alternativna rijesenja za uradi sam!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Neki prstenovi imaju samo dvije na krajevima gdje se spajaju neki prstenovi imaju 5 ili 6 dioda moze ti biti do njih provjeri sve sijalice i masu da negdje nemas kontakt malo ismirglaj masu to su ti neka alternativna rijesenja za uradi sam!

hvala prijatelju..pokusat cu...pozzz
 
Ja mislim da je to sve do mase jer ako masa nije kako treba onda se desavaju takve situacije...al opet ko ce ga znat pokusaj pa vidi:cool:
 
Član
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
Ja mislim da je to sve do mase jer ako masa nije kako treba onda se desavaju takve situacije...al opet ko ce ga znat pokusaj pa vidi:cool:

hvala drug..jos nisam nista gledo nemam vremena al pokusat cu vijedet prvo tu masu...;)
 
Top