IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja znam da citam i sve kontam, ali ne znam da komentiram sve kako meni pripada, jer ne znam bosanski dobro. Moj koment nije za licnok persona ko je pisao ovaj post, nego za persona sto mu se ovo desava. Izvinjavam se sto me nisi bas sve kontao, al mucim se da pisem i da se konta. This is best i can do. ;) If you dont like it, then go next page budyy :icon_smile:

emir_89 je napisao(la):
stupified je napisao(la):
:icon_question: Ko buce pantalone u kucu? Ti ili zena?
Ko kuva u kuhinju? Ti ili zena
Ko ima k....c? Ti ili zena?
Ko koga? Ti nju, ili ona tebe?

Ko je ovde kukavica?

Nema terapiju za tvoju diagnozu, jer ti si mu dala previse nego sto mu treba, nije ti ona kriva. Zoves MUP, mup se smeje, posto ide MUP, dodje brat i slomi ti noge (jer nema sta da slomi izmedju). Sta ti forum pomaga, ako ti ni si znao da menadjujes svoj zivot koj najvise volis. TOO LATE BROTHER!

sto volim ove lole, prvo jarane procitaj post pa onda budi pametan da komentarises. ne radi se o njemu. nego nekom liku iz komsiluka... :icon_evil:
 
Član
interesantna situacija,jedino mozes prijavit uznemiravanje od strane njezinog brata,ali kad bi nazvao mup i to rekao za zenu mislim da bi se oni tamo odvalili smijat ,i da bi vjerovatno dan nakon toga izasao ti kolega u svim novinama.. jedino rjesenje je razvod,ali kao sto vecina kaze ako ne moze drzat zenu pod kontrolom jebiga onda..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top