IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sto se tice takvih muskaraca, tu nema pomoci, kad zensko vodi glavnu rijec, a musko suti i samo kaze da draga, tu nema spasa, ne pomaze ni policija ni niko... :icon_confused:

Da je on musko, ona ne bi smjela pisnuti, a kad pisne kroz prozor, ne kroz vrata, a brata bildera srediti da ne moze kasiku dici, a ne teg... Taj tvoj komsija je poprilicno ..... i to sto mu se desava treba sam rjesiti, a ne da ga policija spasava od zene...pa to je komicno... Sta on moze drzati pod kontrolom, ako ne moze vlastitu zenu??? Joooooj...:icon_rolleyes:
 
Član
musko je ckapi kad mu zensko zapovjeda
osobno mrzim ljude koji tuku zene ali i obrnuto ako nema sklada u kuci nek se rastave ta ima zenski nije jedina jbg
 
Član
al mi samo nije jasno sto nece da se razvede?zena mu sefuje,al i to bi se podnijelo,da ne zove te bildere da ga biju...ne vrijedi bit dobricina sa takvim ljudima(u ovom slucaju zenama)...ja bi se il razveo il je prijavio,svaka njemu cast,ima debele zivce
 
Član
Da ti ne zavrsi pajdo ko onaj rus sa rakunom?
Cuj ona nesto.. uffff :icon_mad: don't get me started...
 
Član
edoze je napisao(la):
al mi samo nije jasno sto nece da se razvede?zena mu sefuje,al i to bi se podnijelo,da ne zove te bildere da ga biju...ne vrijedi bit dobricina sa takvim ljudima(u ovom slucaju zenama)...ja bi se il razveo il je prijavio,svaka njemu cast,ima debele zivce

Nisu to zivci, to je tulavost. Neko se takav rodi, takav odraste i drugacije ne zna... Nema takvima pomoci, ja imam takvog druga, nema sta nisam pokusavao, ne vrijedi... :icon_rolleyes:
 
bulex je napisao(la):
SoS Jagoda Savic....
Evo pisi Jagodi tu je njen e-mail ili ju zovi, rjesava ona to sigurno....:lol:

Dezurna sluzba SOS telefon 1209 [sos.telefon1209@yahoo.com]



Osobno poznam Jagodu (stanovala je kod mene) prije nekoliko godina....;)
 
N

nenad

Imas onaj broj za prijavljivanje nasilja u porodici, dugo se vrtio po TV-u nazovi informacije na 1181 i pitaj za broj.
 
Član
Najgore je to da je on tolika čkapi i ne smije ni prijaviti,a ti da prijaviš ne znam koliko pije vode,kad dođu ljudi u stan ona će ga natjerat da kaže da je sve u redu
 
Član
Ne poznajem te ljude niti je navedena njihova starosna dob, mozda ce zvucati vulgarno i previse "mangupski" ali njoj treba dobar k...c ,pa bi se ona smirila ,kako kaze narodan:
"Velik i dobar k...c mir u kuci"
 
Član
:icon_question: Ko buce pantalone u kucu? Ti ili zena?
Ko kuva u kuhinju? Ti ili zena
Ko ima k....c? Ti ili zena?
Ko koga? Ti nju, ili ona tebe?

Ko je ovde kukavica?

Nema terapiju za tvoju diagnozu, jer ti si mu dala previse nego sto mu treba, nije ti ona kriva. Zoves MUP, mup se smeje, posto ide MUP, dodje brat i slomi ti noge (jer nema sta da slomi izmedju). Sta ti forum pomaga, ako ti ni si znao da menadjujes svoj zivot koj najvise volis. TOO LATE BROTHER!
 
N

nenad

Mora da je neka zena ko iz ove teme:

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=15826
 
Član
stupified je napisao(la):
:icon_question: Ko buce pantalone u kucu? Ti ili zena?
Ko kuva u kuhinju? Ti ili zena
Ko ima k....c? Ti ili zena?
Ko koga? Ti nju, ili ona tebe?

Ko je ovde kukavica?

Nema terapiju za tvoju diagnozu, jer ti si mu dala previse nego sto mu treba, nije ti ona kriva. Zoves MUP, mup se smeje, posto ide MUP, dodje brat i slomi ti noge (jer nema sta da slomi izmedju). Sta ti forum pomaga, ako ti ni si znao da menadjujes svoj zivot koj najvise volis. TOO LATE BROTHER!

sto volim ove lole, prvo jarane procitaj post pa onda budi pametan da komentarises. ne radi se o njemu. nego nekom liku iz komsiluka... :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top