Imam jedan prijedlog.

Imam jedan prijedlog.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako prijedlog jest da se otvori Glavni chat.Da tamo se moze o svemu i svacemu pricati npr o tuningu temu otvorit o utrkama na 402 metra o photoshopu ali sve na jednom mijestu...Za raspitivanje za download-e i tako..
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Ovako prijedlog jest da se otvori Glavni chat.Da tamo se moze o svemu i svacemu pricati npr o tuningu temu otvorit o utrkama na 402 metra o photoshopu ali sve na jednom mijestu...Za raspitivanje za download-e i tako..

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10857
 

IGY

Član
GOLFVR6 je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Ovako prijedlog jest da se otvori Glavni chat.Da tamo se moze o svemu i svacemu pricati npr o tuningu temu otvorit o utrkama na 402 metra o photoshopu ali sve na jednom mijestu...Za raspitivanje za download-e i tako..

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10857


prijedlog je dobar
ali to postoji i od kad postoji forum;)
 
Član
a šta mislite, da se napravi chat chanel, da se može odmah dobiti odgovor u slučaju da je netko tu, da se može vršiti faktički trenutno "dopisivanje"

onda unutar tog chat-a, napraviti razlicite sobe, kao i podforumi
;)
 
Član
Salle je napisao(la):
a šta mislite, da se napravi chat chanel, da se može odmah dobiti odgovor u slučaju da je netko tu, da se može vršiti faktički trenutno "dopisivanje"

onda unutar tog chat-a, napraviti razlicite sobe, kao i podforumi
;)

potpisujem ;)
 
Član
Salle je napisao(la):
a šta mislite, da se napravi chat chanel, da se može odmah dobiti odgovor u slučaju da je netko tu, da se može vršiti faktički trenutno "dopisivanje"

onda unutar tog chat-a, napraviti razlicite sobe, kao i podforumi
;)

ovo je dobra ideja;)
 
Početnik
good point, daki, good point... BUT...

oh... prvo da se ogradim, meni fakat ne treba taj chat, ali fino bi ga bilo imat...

sto?

pa, onda dodjes na stranicu, pa na vrhu iste imas dio u kojem stalno mozes da nesto pises, komentarises i tako, a u isto vrijeme surfas po stranici... tu mozes razgovarati sa vise osoba, a ne moras ih dodati na svoj msn... neko, npr. mozda ne zeli da doda sve ljude s kojima chatt-a na msn...

ma... nije ni bitno, i ovako se dovoljno blebece, zar ne... :icon_smile:
 
Član
MSN je *****.... dobro je što ovi iz Messenger kompanije ne znaju bosanski.

prvo.
uglavnom, na msn-u je uvijek pretrpano, puno ludih smajlija, puno bezveznjakovića koji će pisati tebi gluposti i otvarati prozor po prozor, puno VIRUSA koji salju neka različita sranja itd itd....

ali chat na ovom site-u bi predstavljao neki skup, da ih ovako nazovem, "tunera" koji su radi sličnih stvari tu kao i mi svi na forumu.

u odnosu na msn, to ne važi, ima ih bog zna kakvih, sam ja imam oko 300kontakta od toga poznajem lično jedno 100tinjak.

drugo.

nemaju svi MSN niti ga znaju svi koristiti (mada 90% bi vas trebalo da znate)
A da ga pribave, treba ga skidati, pa sebi praviti "acc" pa sve te gluposti, a ovdje na site-u kako bi se Logenovao tako bi bio automatski prijavljen na chat.

trece.

jebe mi se, hoćete li postaviti chat, dao sam samo prijedlog :)


PS. nemam namjeru nikog da uvrijedim, sve je rečeno s malom dozom šale, tako da nemojte biti ljutiti....:lol:
 
Član
dobra ideja za chat,sam se uvjerio kako je to dobro i zanimljivo,
na jednom forumu ima ovakav (slika) chat,funkcionira ko msn a svi mogu čatati :cool:


 
Član
to i jeste tako,čim se loguješ na forum možeš čatati ;)
evo imamo majstora dajte mu šta traži :cool:
 
Član
Salle je napisao(la):
MSN je *****.... dobro je što ovi iz Messenger kompanije ne znaju bosanski.

prvo.
uglavnom, na msn-u je uvijek pretrpano, puno ludih smajlija, puno bezveznjakovića koji će pisati tebi gluposti i otvarati prozor po prozor, puno VIRUSA koji salju neka različita sranja itd itd....

ali chat na ovom site-u bi predstavljao neki skup, da ih ovako nazovem, "tunera" koji su radi sličnih stvari tu kao i mi svi na forumu.

u odnosu na msn, to ne važi, ima ih bog zna kakvih, sam ja imam oko 300kontakta od toga poznajem lično jedno 100tinjak.

drugo.

nemaju svi MSN niti ga znaju svi koristiti (mada 90% bi vas trebalo da znate)
A da ga pribave, treba ga skidati, pa sebi praviti "acc" pa sve te gluposti, a ovdje na site-u kako bi se Logenovao tako bi bio automatski prijavljen na chat.

trece.

jebe mi se, hoćete li postaviti chat, dao sam samo prijedlog :)


PS. nemam namjeru nikog da uvrijedim, sve je rečeno s malom dozom šale, tako da nemojte biti ljutiti....:lol:


Poptis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top