imali gdje majica???

imali gdje majica???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi znateli gdje ima majica uzet al da nisu kopije neke skroz slabe :)... ovako da pise audi..bmw ono znate majice od marke auta kod mene vamo nigdje jebemu mu .... ako neko zna haj nek kaze il ak za kakvu stranice gdje se moze narucit jois bolje ...
 
Član
U salonima, samo je skupo ko' suho zlato!
Ja kupio Volvo remen i majicu, drama, poludio koliko je :)

Gledao sam danas BMW-ov katalog, imaju svega!
 
Član
znam da je u renault salonu bila dukserica plava oko 100KM sa reklamama raznih firmi a na ledjima velikim slovima pise renault. tene (patike) su bile oko 140KM ima jos nekih privjesaka, trakica i modela autica ali nisam za to pitao cijene.

nije BMW al eto nek se nadje ako koga interesuje
 
Član
Skupo j epo salonima...eno ja gledao Skodine cvik esuncane 110€....mogu si prednji spojler kupit za djozle te heheh...
 

Lav

Član
pa jebo te ako su tene 140 maraka nije to puno.
svkako ove pumine placamo po 150- 160
 
Član
imam ja buraz pelikanove preslikace uradis na ink-jet stampacu sliku i peglom preneses na majicu ali majica mora biti pastelne boje (svjetlija) extra ispada 10 komada A4 formata dodje 20KM
 
Član
joj meni su te majice tako zakon! dok sam vozio Yamahu, mislio sam u salonu Semitex kupiti bar jednu, ali skupe, ali su i extra uradjene!

Heheh, meni tetak donosi bmw stvarcice(radi u bmw-u)
imam majcu dugih r,2xmajcu kratkih r, bmw sauber f1 kacket, mega-kisobran bmw :p
samo problem sto ne vozam bmw :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top