Igre bez granica

Igre bez granica

Al_Galone je napisao(la):
hahahahahhaahah

pa nidje veze,
ko je sad spomenuo da ja isitcem da je dvojka bolja,
to je samo slucajan primjer, SR je takav sport gdje svako dere svakoga,
a javio sam se jer naslov teme nije primjeren temi i procitaj malo pravila pa ces vidjeti o cemu pricam!

Moju kulturu i takav nacin razgovora sa mnom zaobidji! Nisam te nicim uvrijedio niti sam sta ruzno napisao,
forum je javna i drustvena "ustanova" i nemozes reci nekome da bjezi s teme ako ti se ne svidi neciji komentar,
ako te ja nerviram imas PM pa mi fino reci kakav problem imas?

marko_bih je napisao(la):
trizex aj to sve naslov jest malo cudan ali stavi to nastranu zasto onda on mene
spominje ako sam ja rekao da mi se svidja taj prvi i ovaj drugi klip gdje taj audi
poteze sa subaruom,ja tu ne vidim svrhu da mene neko proziva zbog toga sto se meni
nesto svidja i sto sam ja stavio jos koji klip doticnog audija 90...i ostavio
komentar tipa sta mu je pod haubom i kako dobro ide?

ne razumijes sta sam htio reci,
nemam ja nista protiv tebe ili toga sto ti volis audija,
svako neka voli sto hoce,

A sta uopste znaci: FirellesMonster

Ako ti nije mrsko da mi pojasnis?




Jel' ti moram reci?
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
hahahahahhaahah

pa nidje veze,
ko je sad spomenuo da ja isitcem da je dvojka bolja,
to je samo slucajan primjer, SR je takav sport gdje svako dere svakoga,
a javio sam se jer naslov teme nije primjeren temi i procitaj malo pravila pa ces vidjeti o cemu pricam!

Moju kulturu i takav nacin razgovora sa mnom zaobidji! Nisam te nicim uvrijedio niti sam sta ruzno napisao,
forum je javna i drustvena "ustanova" i nemozes reci nekome da bjezi s teme ako ti se ne svidi neciji komentar,
ako te ja nerviram imas PM pa mi fino reci kakav problem imas?

marko_bih je napisao(la):
trizex aj to sve naslov jest malo cudan ali stavi to nastranu zasto onda on mene
spominje ako sam ja rekao da mi se svidja taj prvi i ovaj drugi klip gdje taj audi
poteze sa subaruom,ja tu ne vidim svrhu da mene neko proziva zbog toga sto se meni
nesto svidja i sto sam ja stavio jos koji klip doticnog audija 90...i ostavio
komentar tipa sta mu je pod haubom i kako dobro ide?

ne razumijes sta sam htio reci,
nemam ja nista protiv tebe ili toga sto ti volis audija,
svako neka voli sto hoce,

A sta uopste znaci: FirellesMonster

Ako ti nije mrsko da mi pojasnis?




Jel' ti moram reci?




ma nemoras,nego vec kad smo otjerali temu u OT.

al nema veze
 
Početnik
Ma ne ozbiljno Al_Galone vam nije nista lose rekao,vec da je to normalno da neka starija auta deru superauta,to je i dokazano milion puta. A ovaj Audi sa klipa vam ima 1000+ks ima Hosierke full slikove,pista premazana smolom tako da to uopse nije za cuditi..Ima vam jedna stranica u vezi ove piste i sva auta koja se tu natjecu to je kao neko prvenstvo,npr Honda Civic FWD (prednja vuca) dere ovog audija pa ti vidi :cool: dok najdme postavit cu vam link pa se malo ibretite
 
Početnik
Lija je napisao(la):
Ma ne ozbiljno Al_Galone vam nije nista lose rekao,vec da je to normalno da neka starija auta deru superauta,to je i dokazano milion puta. A ovaj Audi sa klipa vam ima 1000+ks ima Hosierke full slikove,pista premazana smolom tako da to uopse nije za cuditi..Ima vam jedna stranica u vezi ove piste i sva auta koja se tu natjecu to je kao neko prvenstvo,npr Honda Civic FWD (prednja vuca) dere ovog audija pa ti vidi :cool: dok najdme postavit cu vam link pa se malo ibretite

Ma jebaji ga nek ide kako ide nismo se skontali bice bolje
ubuduce
 
Član
ja nisami ni gledao druge klipove, nego samo onaj prvi gdje ide audi od 110 kmh nadalje ;) a ne krsi tema nikakva pravila, nego sam se oglasio da ne bi presli u vrijedjanje i sl., tema kao tema ti jeste, ruku na srce, malo "besmislena", jer nije mi bas jasna njena svrha, kontas, da si napisao nesto o tom audiu, ili neke podatke dao o njemu, bilo sta, jos pises "dvicice i ostali motorcici", dusu dalo za provokacije ;)
 

MTR

Član
Deyo je napisao(la):
Did you mean: Fearless

:lol::lol::lol:

trizex je napisao(la):
ja nisami ni gledao druge klipove, nego samo onaj prvi gdje ide audi od 110 kmh nadalje ;) a ne krsi tema nikakva pravila, nego sam se oglasio da ne bi presli u vrijedjanje i sl., tema kao tema ti jeste, ruku na srce, malo "besmislena", jer nije mi bas jasna njena svrha, kontas, da si napisao nesto o tom audiu, ili neke podatke dao o njemu, bilo sta, jos pises "dvicice i ostali motorcici", dusu dalo za provokacije ;)

tako je doktore ;)
 
Deyo je napisao(la):
Did you mean: Fearless

jako duhovito... jesam li ja cime izazvao da ti ismijavas moj nick... ocito koristis onu nasu narodnu: u sali pa uvali... :spam:

Zamolio bih moda da zakljuca temu... nema smisla da je drzi otvorenom za bespotrebnu diskusiju... ha ya
 
Top