Igre bez granica

Igre bez granica

Pogledajte ciku sto nabija brzinu ko od sale, kakve dvicice i ostali motorici :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=yaHypWv8nw4&feature=related :cool:

audi 90 supercar :123:
 
Početnik
kaze ovaj lik sto je postavio pise u komentarima 3.6 V8 + cip kolko sam uspio
razumit ovaj njegov ćun ši jezik ali ide ko djavo jbt ;)

a evo i sta ima ispod haube http://www.youtube.com/watch?v=sfSBGnJxZM4&feature=related
 
marko_bih je napisao(la):
kaze ovaj lik sto je postavio pise u komentarima 3.6 V8 + cip kolko sam uspio
razumit ovaj njegov ćun ši jezik ali ide ko djavo jbt ;)

hahahah i ja sam vidio da je jak motor sa chip-om... jbt dize brzinu nenormalno :icon_eek: mislio sam da je fake video ali kad za dvice kruzi prica da moze ici preko 180 a tvornici 158 onda vjerujem i u autenticnost ovog klipa :lol:

marko_bih je napisao(la):
a evo i sta ima ispod haube http://www.youtube.com/watch?v=sfSBGnJxZM4&feature=related

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Početnik
drugi klip ti sve govori vidi pod haubom nemozes prsta zavuc jest ga utego
pogledaj do kraja drugi klip kad se sagne i ceka da ovaj gas doda kako radi jebacki :cool:
 
marko_bih je napisao(la):
drugi klip ti sve govori vidi pod haubom nemozes prsta zavuc jest ga utego
pogledaj do kraja drugi klip kad se sagne i ceka da ovaj gas doda kako radi jebacki :cool:

ovo je sirova snaga... kakav VR6 i tako ti :lol:

gledao sam neke klipove da je audi 90 1 na 1 uspio pobijediti Subaru Imprezza.. nevjerovatno.. da vidis kako ubrzava audi samo bjezi u stranu, nemoze od tolike snage da odrzi pravac ali zato kad dostigne ubrzanje leti... i BMW Z4 je zijanio :icon_eek:

pogledaj: http://www.youtube.com/watch?v=7iGL6kimV7c
 
Početnik
FirellesMonster je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
drugi klip ti sve govori vidi pod haubom nemozes prsta zavuc jest ga utego
pogledaj do kraja drugi klip kad se sagne i ceka da ovaj gas doda kako radi jebacki :cool:

ovo je sirova snaga... kakav VR6 i tako ti :lol:

gledao sam neke klipove da je audi 90 1 na 1 uspio pobijediti Subaru Imprezza.. nevjerovatno.. da vidis kako ubrzava audi samo bjezi u stranu, nemoze od tolike snage da odrzi pravac ali zato kad dostigne ubrzanje leti... i BMW Z4 je zijanio :icon_eek:

pogledaj: http://www.youtube.com/watch?v=7iGL6kimV7c




:icon_eek: audi jbt jos jednom :icon_eek: kad je pravac uhvatio a cujes kako
radi sta li je ovaj utrpo pod haubu
 
Član
"Igre bez granica" su to sto ide ovaj audi 220kmh?
Ne kontam nikako!

I nekontam kakve veze ima to sto je Audi bio brzi od Impreze i od Z4?
Bio je i golf 2 dizel brzi od Audi R8 sad u osjeku pa ....?

Kladim se da ni jedan ni drugi nemate preko 20god?
 
Početnik
Pa ocito da ne kontas pogledaj moje komentare koje sam ostavio
svidja mi se audi 90 nisam ja pisao nista za sve ostalo samo ono
sta pise na klipu...druga stvar komentiramo izmedju ovaj drugi klip
gdje 90-ka dere subarua komentiramo start audija sta tu imas kontat
jbt...a malo jest poglup naslov topica al nisam ga ja otvorio...zivio

Malo sam ja post iznad tvog glupo quote-irao ebiga moja greska
pa ispade da sam ja napisao to za vr6 ali nisam eto ispravio sam...
 
Dajte ljudi.. relax... prikazujemo samo sta ljudi sve rade u drag race.. u ovom slucaju audi 90 jer je stvarno superioran ;)

a sad to da se kladis da nemam preko 20 god :icon_question: hocemo li se kladiti... nemoj biti tako siguran :icon_mad: jednostavno volim audi-a, fan sam... nemoras odmah velicati golf 2, znamo mi koliko je ona superiorna ;)

ako hoce mod nek' obrise temu jer su vec neki poceli "pljuvati" po njoj bez razloga :icon_sad:
 
Početnik
bgt i ja vozim dvojku benzinca pa sta :icon_question:
jeboga ono nesmijes vise ni reci da ti se svidja nesto i iznijet
svoje misljenje dokle je doslo...
 
marko_bih je napisao(la):
bgt i ja vozim dvojku benzinca pa sta :icon_question:
jeboga ono nesmijes vise ni reci da ti se svidja nesto i iznijet
svoje misljenje dokle je doslo...

mah to je sve stvar kulture... postavis temu i svasta kazu samo ne nesto sto je vezano za temu... stvar je nekulture nekoga vrijedjati ili omalovazavati neciju temu kao sto je to uradio ovaj gore lik... samo dokazuje koliko je primitivan :icon_mad:

ne zelim se ni sa kim svadjati.. nek' vozi i avion sto se mene tice a ne golf 2 ;)

Al_Galone je napisao(la):
"Igre bez granica" su to sto ide ovaj audi 220kmh?
Ne kontam nikako!

I nekontam kakve veze ima to sto je Audi bio brzi od Impreze i od Z4?
Bio je i golf 2 dizel brzi od Audi R8 sad u osjeku pa ....?

Kladim se da ni jedan ni drugi nemate preko 20god?

ajd bjezi sa teme ako nemas sta pametno reci.... pocinjes mi ici na zivce, al' stvarno :icon_mad::icon_mad: jest da sam novi na forumu ali nikoga ne vrijedjam niti neciju temu "pljujem"... zato razligu :123:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
bgt i ja vozim dvojku benzinca pa sta :icon_question:
jeboga ono nesmijes vise ni reci da ti se svidja nesto i iznijet
svoje misljenje dokle je doslo...

mah to je sve stvar kulture... postavis temu i svasta kazu samo ne nesto sto je vezano za temu... stvar je nekulture nekoga vrijedjati ili omalovazavati neciju temu kao sto je to uradio ovaj gore lik... samo dokazuje koliko je primitivan :icon_mad:

ne zelim se ni sa kim svadjati.. nek' vozi i avion sto se mene tice a ne golf 2 ;)

Al_Galone je napisao(la):
"Igre bez granica" su to sto ide ovaj audi 220kmh?
Ne kontam nikako!

I nekontam kakve veze ima to sto je Audi bio brzi od Impreze i od Z4?
Bio je i golf 2 dizel brzi od Audi R8 sad u osjeku pa ....?

Kladim se da ni jedan ni drugi nemate preko 20god?

ajd bjezi sa teme ako nemas sta pametno reci.... pocinjes mi ici na zivce, al' stvarno :icon_mad::icon_mad: jest da sam novi na forumu ali nikoga ne vrijedjam niti neciju temu "pljujem"... zato razligu :123:



Smiri dozivljaj, nije ti nista ni pogresno rekao, "igre bez granica" ?
 
trizex je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
bgt i ja vozim dvojku benzinca pa sta :icon_question:
jeboga ono nesmijes vise ni reci da ti se svidja nesto i iznijet
svoje misljenje dokle je doslo...

mah to je sve stvar kulture... postavis temu i svasta kazu samo ne nesto sto je vezano za temu... stvar je nekulture nekoga vrijedjati ili omalovazavati neciju temu kao sto je to uradio ovaj gore lik... samo dokazuje koliko je primitivan :icon_mad:

ne zelim se ni sa kim svadjati.. nek' vozi i avion sto se mene tice a ne golf 2 ;)

Al_Galone je napisao(la):
"Igre bez granica" su to sto ide ovaj audi 220kmh?
Ne kontam nikako!

I nekontam kakve veze ima to sto je Audi bio brzi od Impreze i od Z4?
Bio je i golf 2 dizel brzi od Audi R8 sad u osjeku pa ....?

Kladim se da ni jedan ni drugi nemate preko 20god?

ajd bjezi sa teme ako nemas sta pametno reci.... pocinjes mi ici na zivce, al' stvarno :icon_mad::icon_mad: jest da sam novi na forumu ali nikoga ne vrijedjam niti neciju temu "pljujem"... zato razligu :123:



Smiri dozivljaj, nije ti nista ni pogresno rekao, "igre bez granica" ?




oke, oke... sad cu vam objasniti naziv kad ste toliko zapeli... pod "igre" sam mislio sam nacin utrkivanja da budes sto bolji, drag race u ovom slucaju... sport-igra u tom kontekstu sam mislio... a ovo "bez granica" kao razvijanje snage da budes sto bolji od drugog... sad kolika ce ta snaga biti, nema limita ;)

jest malo cudan naziv, ako krsi bilo koje od pravila foruma, izbrisi slobodno... jbg, nisam imao nikakvu losu namjeru :icon_rolleyes:
 
Početnik
trizex aj to sve naslov jest malo cudan ali stavi to nastranu zasto onda on mene
spominje ako sam ja rekao da mi se svidja taj prvi i ovaj drugi klip gdje taj audi
poteze sa subaruom,ja tu ne vidim svrhu da mene neko proziva zbog toga sto se meni
nesto svidja i sto sam ja stavio jos koji klip doticnog audija 90...i ostavio
komentar tipa sta mu je pod haubom i kako dobro ide?
 
Član
hahahahahhaahah

pa nidje veze,
ko je sad spomenuo da ja isitcem da je dvojka bolja,
to je samo slucajan primjer, SR je takav sport gdje svako dere svakoga,
a javio sam se jer naslov teme nije primjeren temi i procitaj malo pravila pa ces vidjeti o cemu pricam!

Moju kulturu i takav nacin razgovora sa mnom zaobidji! Nisam te nicim uvrijedio niti sam sta ruzno napisao,
forum je javna i drustvena "ustanova" i nemozes reci nekome da bjezi s teme ako ti se ne svidi neciji komentar,
ako te ja nerviram imas PM pa mi fino reci kakav problem imas?

marko_bih je napisao(la):
trizex aj to sve naslov jest malo cudan ali stavi to nastranu zasto onda on mene
spominje ako sam ja rekao da mi se svidja taj prvi i ovaj drugi klip gdje taj audi
poteze sa subaruom,ja tu ne vidim svrhu da mene neko proziva zbog toga sto se meni
nesto svidja i sto sam ja stavio jos koji klip doticnog audija 90...i ostavio
komentar tipa sta mu je pod haubom i kako dobro ide?

ne razumijes sta sam htio reci,
nemam ja nista protiv tebe ili toga sto ti volis audija,
svako neka voli sto hoce,

A sta uopste znaci: FirellesMonster

Ako ti nije mrsko da mi pojasnis?
 
Top